فیلم/ داغ مثل لیورپول - منچستریونایتد

جدال امروز سرخپوشان مرسی‌ساید و شیاطین سرخ گرمای فوتبال جزیره را به اوج خود می‌رساند.

، تیم‌های لیورپول و منچستریونایتد در اولین و حساس‌ترین بازی هفته هشتم لیگ برتر انگلیس از ساعت ۱۵ امروز (شنبه) در  ورزشگاه آنفیلد به مصاف هم می‌‌روند. شیاطین سرخ از ۷ بازی اول خود ۶ برد و یک تساوی کرده‌اند و در حال حاضر با ۱۹ امتیاز و تنها به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به منچسترسیتی در رده دوم جدول رده‌بندی لیگ برتر جای دارند، این در حالی است که لیورپول فراز و نشیب زیادی داشته و تا کنون ۳ پیروزی و یک تساوی کسب کرده و در ۳ بازی نیز متحمل شده و با ۱۲ امتیاز در رده هفتم جدول جای دارد.

حقایق خواندنی این بازی به شرح زیر است:

* منچستریونایتد در ۶ بازی اخیر لیگ برتری مغلوب لیورپول نشده و ۴ برد و ۲ تساوی کسب کرده است.

* آخرین باری که شیاطین سرخ در لیگ برتر مغلوب سرخپوشان مرسی‌ساید شدند به ماه مارس ۲۰۱۴ بازمی‌گردد که لیورپول ۳ بر صفر در اولدترافورد به پیروزی رسید.

* لیورپول در بازی‌های خانگی رکورد خوبی از خود برجای گذاشته و در ۱۴ بازی اخیرش در رقابت‌های مختلف، ۸ پیروزی، ۵ تساوی و تنها یک شکست را تجربه کرده است.

* منچستریونایتد در ۵ رویارویی اخیرش با لیورپول در آنفیلد در رقابت‌های لیگ برتر به ۳ پیروزی دست یافته است.

* در دو بازی آخری که دو تیم در رقابت‌های لیگ برتر به مصاف هم رفتند، منچستریونایتد موفق شد دروازه‌ خودش را بسته نگه دارد.

* یورگن کلوپ در تقابل با ژوزه مورینیو رکورد خوبی را از خود برجای گذاشته و در ۷ بازی رسمی ۳ برد و ۳ تساوی برابر آقای خاص کسب کرده و تنها در یک بازی مغلوب همتای پرتغالی‌اش شده است.

* مارکوس رشفورد در ۱۰ بازی اخیر در رقابت‌های مختلف ۵ گل برای منچستریونایتد به ثمر رسانده و ۴ پاس گل نیز برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار