در گفت‌وگو با تسنیم

میثمی: امسال مدعی قهرمانی در لیگ برتر فوتسال هستیم/ می‌خواهم مثل نیمار باشم

مهاجم تیم فوتسال بانوان پالایش نفت آبادان گفت: باتوجه به اضافه شدن سه بازیکن تیم ملی به ترکیب تیم ما، پالایش نفت آبادان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است.

زهره میثمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی اظهار داشت: در اولین هفته بازی‌های لیگ برتر فوتسال بازی خوبی را ارائه کردیم و با ثبت ۱۲ گل برابر تیم البرز زنجان آغاز پرگلی را داشتیم. امیدوارم این روند را تا پایان رقابت‌های لیگ حفظ کنیم.

وی افزود: ترکیب تیم پالایش نفت این فصل تغییراتی را داشت. سه بازیکن تیم ملی به ترکیب تیم پالایش اضافه شده است و هنوز تیم به هماهنگی کامل نرسیده است. با این وجود از حالا خود را مدعی قهرمانی در این فصل می‌دانیم.

 بازیکن مهاجم تیم پالایش نفت آبادان ادامه داد: من فصل گذشته با تیم ملی‌حفاری اهواز قرارداد داشتم و امسال به شهر خودم برگشتم. به همین دلیل همه توانم را جمع کرده‌ام که در این فصل بازی‌های خوبی ارائه کنم. در بین بازیکنان فوتسال من را «نیمار» معرفی می‌کنند. می‌خواهم به مانند «نیمار» بازیکن اثر گذاری در تیم پالایش نفت باشم.

میثمی درباره بازی هفته آینده تیمش گفت: بازی بعدی ما برابر تیم دختران کویر کرمان است. تیم به نسبت خوبی است. برای پیروزی برابر این تیم حاضر خواهیم شد و از سد این تیم نیز می‌گذریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار