خط دفاع مستحکم، تنها دلگرمی آبی های پایتخت در روزهای تغییر

استقلالی ها در بازی با فولاد روز بسیار خوبی را در دفاع سپری کردند

به گزارش "توپ"، استقلال تهران  در روز بازی با فولاد همچنان در خط حمله عملکرد خیلی بدی داشت. استقلالی ها در این بازی حتی موفق به خلق یک موقعیت  هم نشدند و کماکان عدم موفقیت در خط حمله استقلال ادامه دارد.


گل نزدن و عدم هماهنگی بازیکنان رو البته که نباید به حساب شفر تازه وارد گذاشت و هنوز زمان قضاوت درباره عملکرد فنی شفر نرسیده است. اما در این میان نباید از عملکرد فوق العاده خط دفاعی استقلال چیزی نگوییم.

 


خط دفاعی آبی های پایتخت با حضور دو بازیکن ملی پوش یعنی روزبه چشمی چشمی و وریا غفوری در کنار مجید حسینی و میلاد زکی پور جوان و با انگیزه در دیدار برابر فولاد اجازه خلق هیچ موقعیتی را به حریف ندادند تا حسینی بدون هیچ واکنشی کلین شیت برابر فولاد را جشن بگیرد. فولاد در این دیدار حساب ویژه ای روی ضد حملات باز کرده بود و سیروس پورموسوی کاملا می دانست می تواند مانند سال قبل آبی ها را با ضد حملات غافلگیر کند اما دفاع استقلال بدون حتی یک لغزش اجازه نداد تا زهیوی، افشین و ناصری به هیچ موفقیتی دست پیدا کنند.


در روزهای گذر از منصوریان و ورود به دوران شفر، این استحکام در دفاع می تواند اتفاقی ویژه برای استقلالی ها و البته دلگرم کننده باشد.

 

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار