غایبان قطعی بارسلونا برای مصاف با اتلتیکو مادرید مشخص شدند

اسامی بازیکنانی که نمی‌توانند به آبی‌و‌اناری‌های کاتالونیا برای کسب پیروزی در ورزشگاه جدید روخی‌بلانکو کمک کنند، اعلام شد.

و به نقل از نشریه مارکای اسپانیا، تمام تردید‌هایی که درباره احتمال نرسیدن آندرس اینیستا و لوئیس سوارس به بازی امشب بارسلونا برابر اتلتیکو مادرید وجود داشت برطرف شده است و هر دو از پزشکان باشگاه جواز حضور در این دیدار حساس از هفته هشتم لالیگا را کسب کرده‌اند.

در همین حال اما ارنستو والورده، سرمربی آبی‌و‌اناری‌ها نمی‌تواند روی کمک الیکس ویدال، آردا توران و پاکو آلکاسر حساب کند. علاوه بر این سه بازیکن، عثمان دمبله و رافینیا هم از ابتدای فصل مصدوم بوده‌اند و هنوز قادر به بازگشت به میادین نیستند.

اینیستا در اردوی اخیر تیم ملی اسپانیا از ناحیه همسترینگ آسیب دید که این مصدومیت او را از بازی برابر رژیم اشغالگر قدس در دور آخر بازی‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ باز داشت اما مصدومیت او برطرف شده و می‌تواند در ورزشگاه جدید اتلتیکو مادرید به میدان برود.

علاوه بر این با تکذیب شدن خبر نیاز لوئیس سوارس به عمل جراحی برای مداوای مصدومیتی که در اردوی تیم ملی اروگوئه گریبانش را گرفت، این مهاجم ملی‌پوش نیز می‌تواند به بارسا برای کسب پیروزی در استادیوم واندا متروپولیتانو کمک کند.

بارسلونا با مارک آندره تراشتگن، سیلسن، سمدو، پیکه، اومتیتی، ماسچرانو، آلبا، دینیه، روبرتو، راکیتیچ، بوسکتس، آندره گومز، اینیستا، پائولینیو، لوئیس سوارس، مسی و دئولوفئو به مادرید سفر کرده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار