برگزاری چهارمین اردوی تیم فوتبال پنج نفره برای انتخابی جام جهانی

مرحله چهارم اردوی آمادگی تیم ملی فوتبال پنج نفره برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی جام جهانی از ۲۵ مهرماه در شیراز آغاز می‌شود.

و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، جواد فلفلی سرمربی تیم ملی فوتبال پنج نفره با اعلام این خبر گفت: این اردو با حضور ۱۲ ورزشکار نابینا، سه دروازه‌بان و چهار نفر کادر فنی تا دوم آبان ماه در شهر شیراز برگزار می‌شود.

وی افزود: در این اردو تمرینات آمادگی جسمانی ورزشکاران ادامه خواهد داشت و تمرینات تکنیکی، تاکتیکی و کارهای ایستگاهی را به تمرینات‌شان اضافه خواهیم کرد.

فلفلی اظهار داشت: هدف از شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا کسب سهمیه ورودی به رقابت‌های جام جهانی است که سال ۲۰۱۸ در مادرید برگزار می‌شود و ما تلاش می‌کنیم به این هدف خود برسیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال پنج نفره ایران همچنین به برگزاری مسابقات زیر ۲۳ سال جهان برای نخستین بار اشاره کرد و گفت: فدراسیون جهانی تصمیم گرفته مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان را برای نخستین بار برگزار کند. براین اساس با موافقت کمیته فنی فدراسیون نابینایان و کم بینایان مسابقات قهرمانی کشور زیر ۲۳ سال فوتبال پنج نفره را آبان ماه برگزار می‌کنیم.

وی عنوان کرد: تاکنون ۶ تیم برای شرکت در این مسابقات اعلام آمادگی کرده اند که هدف از برگزاری این مسابقات انتخابی تیم ملی برای شناسایی بازیکنان برتر و پشتوانه سازی برای تیم ملی است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار