در گفت‌و‌گو با تسنیم

اسدی: شرایط روز مسابقه برای مدال تعیین‌کننده است/ برای حضور در مسابقات آسیایی آماده‌ام

عضو تیم ملی قایقرانی کشورمان گفت: رکوردهای همه کشورها از جمله ایران، ازبکستان، قزاقستان و چین خیلی نزدیک است و شرایط روز مسابقه برای مدال تعیین کننده است.

فرزین اسدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص مسابقات آب‌های آرام قهرمانی آسیا اظهار داشت: آخرین مرحله اردو را پشت سر گذاشتیم و از ۱۰ روز پیش که در قایق‌های تخصصی تمرینات اختصاصی را پشت سر گذاشتیم. خوشبختانه شرایط تمرینات و رکوردها مناسب بود البته عمق آب دریاچه کم بود اما در کایاک دو نفره ۱۰۰۰ متر من و احمدرضا طالبیان رکورد خوبی ثبت کردیم و این رکوردی بود که در بهترین شرایط دریاچه توسط بچه ها ثبت می‌شد.

وی در ادامه افزود: رکوردهای همه کشورها از جمله ایران، ازبکستان، قزاقستان و چین خیلی نزدیک است و شرایط روز مسابقه برای مدال تعیین کننده است و باید ببینیم چه پیش می‌آید.

قایقران کشورمان تصریح کرد: پیست مسابقه را من و عادل مجللی قبلا دیدیم و آشنایی کمی با آن داریم. البته شرایط برای همه تیم‌ها یکسان است و همه تیم‌ها تنها چند روز زودتر در محل برگزاری مسابقه حاضر می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: در این مسابقات تیم‌ها معمولا با ترکیبی حاضر می‌شوند که قرار است در بازی‌های آسیایی هم حضور داشته باشند و ۷۰ تا ۸۰ درصد ارنج تیم‌ها در بازی‌های آسیایی جاکارتا هم تکرار می‌شود به همین دلیل این مسابقات یکی از بهترین رویدادهاست تا خودمان را برای حضور در جاکارتا محک بزنیم. بعلاوه بلافاصله بعد از بازی‌های آسیایی مسابقات انتخابی المپیک را داریم و به همین دلیل اتفاقات مسابقات شانگهای مهم است. البته این نکته را یادآوری می‌کنم که اینها دلیل نمی‌شود که فکر کنیم هر اتفاقی در مسابقات قهرمانی آسیایی بیفتد در بازی‌های آسیایی نیز تکرار می‌شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار