برای حضور در مرحله سوم گرندپری

تیم ملی تکواندو سه‌شنبه به لندن می‌رود

تیم‌ملی تکواندو کشورمان برای حضور در سومین مرحله مسابقات گرندپری ۲۰۱۷ سه شنبه هفته جاری راهی لندن می‌شود.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مرحله سوم مسابقات گرندپری (G۴) در سال ۲۰۱۷ باحضور تکواندوکاران برتر جهان در ۴ وزن المپیکی مردان و زنان از روز جمعه (۲۸ مهرماه) به مدت ۳ روز در شهر لندن برگزار می شود که تیم ملی کشورمان برای حضور در این دوره از مسابقات با ترکیب ۵ نفره خود، ساعت ۸ صبح سه شنبه(۲۵ مهرماه) راهی این کشور خواهد شد.

آرمین هادی‌پور و فرزان عاشورزاده در وزن ۵۸- کیلوگرم، ابوالفضل یعقوبی و میرهاشم حسینی در وزن ۶۸- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن ۸۰+ کیلوگرم نمایندگان ایران هستند که در این رقابت‌ها بر روی شیاپ‌چانگ می روند.

بر اساس برنامه اعلامی در روز نخست این رقابت‌ها، جمعه ۲۸ مهرماه مبارزات اوزان ۶۸- و ۸۰+ کیلوگرم مردان و ۶۷- کیلوگرم زنان برگزار می‌شود که ابوالفضل یعقوبی و میرهاشم حسینی در وزن ۶۸- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن ۸۰+ کیلوگرم به عنوان نخستین نمایندگان ایران بر روی شیاپ‌چانگ می‌روند.

روز دوم، ۲۹ مهرماه رقابت‌های اوزان ۵۸- کیلوگرم مردان و ۵۷- و ۶۷+ کیلوگرم زنان پیگیری می‌شود که در این روز آرمین هادی‌پور و فرزان عاشورزاده در وزن ۵۸- کیلوگرم آخرین هوگوپوشان کشورمان هستند که به مصاف رقبایشان می‌روند.

در روز پایانی، ۳۰ مهرماه نیز رقابت‌های اوزان ۸۰- کیلوگرم مردان و ۴۹- کیلوگرم زنان انجام خواهد شد که ایران در این روز نماینده ندارد.

هدایت این تیم برعهده مهدی بی‌باک به عنوان سرمربی و علیرضا نصرآزادانی و مهرداد یوسفی به عنوان مربی است.

مسابقات گرندپری (G۴) است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴.۴۰ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تعلق می‌گیرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار