منشا کیفیت خوبی دارد اما باید بیشتر تلاش کند

شاهرودی: پرسپولیس مقابل الهلال از اعتبارش دفاع کند و به فکر بُرد نباشد/ علیپور را نصیحت می‌کردم

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد این تیم در دیدار مقابل استقلال خوزستان می‌توانست بیش از سه گل‌ به ثمر برساند.

رضا شاهرودی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، درباره پیروزی ۳ بر یک تیم پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان، اظهار داشت: ابتدا این پیروزی را به همه پرسپولیسی‌ها تبریک می‌گویم. سرخ‌پوشان در ۲۰ دقیقه ابتدایی بازی موفق شد سه گل به حریف بزنند و به نظرم حتی می‌توانستند گل‌های بیشتری هم در این مسابقه بزنند. خدا را شکر با این برد بچه‌های پرسپولیس با روحیه مضاعفی به دیدار با الهلال خواهند رفت.

مدافع - هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه افزود: پرسپولیس بازی خوبی انجام داد و در ۲۰ دقیقه اول سه گل زد و من یاد زمان خودمان افتادم که بازی می‌کردیم. بازیکنان تلاش خوبی داشتند و قبل از بازی با الهلال برد روحیه‌بخشی به دست آوردند. آنها باید این برد را فراموش کنند و به فکر بازی بعدی باشند.

وی در مورد اینکه «آیا با توجه به شکست ۴ بر صفر تیم پرسپولیس در دیدار رفت مقابل الهلال، به برتری این تیم در دیدار برگشت امیدوار است،‌ یا خیر؟» تصریح کرد: فوتبال قابل پیش‌بینی نیست و  این موضوع در بازی‌های اروپایی اخیر به خوبی دیده شده است. ما هم در زمانی که فوتبال بازی می‌کردیم، مقابل آلیمای قزاقستان در بازی رفت با سه گل شکست خوردیم، اما در بازی برگشت در تهران با اختلاف زیاد این تیم را شکست دادیم. همان‌طور که گفتم بازی اصلاً قابل پیش‌بینی نیست.

شاهرودی ادامه داد: بازیکنان پرسپولیس می‌دانند بازی با الهلال چقدر مهم است. ضمن اینکه بچه‌ها نباید به فکر صعود به فینال باشند و باید فقط به برتری در دیدار برگشت فکر کنند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در ادامه با بیان اینکه پرسپولیسی‌ها باید از حیثیت این باشگاه دفاع کنند، خاطرنشان کرد: پرسپولیسی‌ها ابتدا باید برای پیروزی به زمین بروند و در ادامه از فرصت‌های گلزنی خود به نحوی شایسته استفاده کنند. مهاجمان پرسپولیس در هر بازی فرصت‌های زیادی به دست می‌آورند و اگر بتوانند از این موقعیت‌ها مقابل الهلال استفاده کنند،‌ می‌توانند به صعود هم امیدوار باشند.

وی در واکنش برخی انتقادهای صورت گرفته از گادوین منشا که نتوانسته است نمایش فصل قبل خودش را تکرار کند، گفت:‌ منشا کیفیت خوبی دارد، ولی باید بیشتر تلاش کند تا بتواند گل بزند. او از لحاظ فنی بازیکن خوبی است که امیدوارم شرایط بهتری پیدا کند.

شاهرودی در خصوص درخشش علیپور در خط حمله پرسپولیس گفت: این بازیکن در تیم بافق یزد شاگرد ما بود و من همیشه او را نصیحت می‌کردم که قدر خودش را بداند. خوشبختانه علیپور پیشرفت خوبی داشته و حالا تبدیل به یک بازیکن بزرگ شده است.  او می‌تواند در کنار منشا جای خالی طارمی را پر کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار