کسب مقام اول افغانستان در بخش زورخانه‌ای رقابت‌های جنوب آسیا

روز اول مسابقات ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی جنوب آسیا به میزبانی نپال، در دو بخش تیمی و میانداری با قهرمانی افغانستان به پایان رسید.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بین‌المللی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی، روز اول مسابقات ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی جنوب آسیا به میزبانی نپال، در دو بخش تیمی و میانداری با قهرمانی افغانستان به پایان رسید.

در ماده تیمی، افغانستان با کسب بیشترین امتیاز در رده نخست رقابت ها قرار گرفت، بنگلادش مقام دوم را به خود اختصاص داد و تیم های نپال و سریلانکا به مقام سوم مشترک رسیدند.

در مواد انفرادی نتایج زیر دست آمد:

چرخ تیز: مشتاق حسن شریف از افغانستان مقام اول، احمد رانزو از بنگلادش مقام دوم، نوآم مادوشانکابا از سریلانکا و نعمت الله از پاکستان مشترکا مقام سوم را به دست آودند.

چرخ چمنی: مصطفی نورستانی از افغانستان و سراج الاسلام از بنگلادش به ترتیب در جایگاه اول و دوم قرار گرفتند و ماهاراجان روجیت از نپال و گبی راج راجلی کران از سریلانکا در جایگاه سوم مشترک قرار گرفتند.

سنگ: حکیم الله بیگ از افغانستان مقام اول، ذکر علی خان از پاکستان دوم، و سیونگ نانام جالیت هان با ری سری ساروت چانورا از بنگلادش مشترکا سوم شدند.

کباده: چانورا سری ساروت از بنگلادش و احمد صمیم نیازی از افغانستان به ترتیب به مقام اول و دوم دست یافتند و ماهاراجان راجا از نپال در جایگاه سوم ایستاد.

میل سنگین: تورویالای میرزاده از افغانستان، عبدوالعزیز از پاکستان و مارامونگنو از بنگلادش به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

میل بازی: مقام اول این ماده به احمد شکیب ازافغانستان رسید، زکی علی خان از پاکستان و دیپو ری از بنگلادش به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار