مورینیو: قرار نیست بازی با لیورپول را بیش از حد بزرگ جلوه دهیم/ این جدال برای هر ۲ تیم دشوار است

سکاندار شیاطین سرخ نبرد سنتی فصل را متفاوت از سایر دیدارهای تیمش نمی‌ داند.

، ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل لیورپول در هفته هشتم لیگ برتر انگلیس از یک رقابت عادی حرف زد.

 او درباره بازی اظهار داشت: من جنبه سنتی این دیدار را درک کرده و احساسات هواداران را متوجه می‌شوم اما  به لحاظ  حرفه‌ای از ابتدای فصل به بازیکنان گفته‌ام  هر دیدار اهمیت خاص خودش را دارد و قرار نیست این جدال بیش از حد برایشان بزرگ شودو تفاوت داشته باشد. نه این جدال بلکه همه بازی‌ها مهم است و هر امتیازی به دشواری به دست می‌آید. می‌خواهیم پیروز باشیم اما قطعا لیورپول هم همین هدف را دارد. میزبان ما  در خانه قوی است و مقابل تیم‌های بالای جدول نتایج خوبی می‌گیرد. منچستریونایتد هم با قدرت ذهنی بالا تنها به قصد پیروزی به میدان خواهد رفت.

 او در ادامه افزود: اگر بگوییم این بازی اولین جدال دشوار فصل ماست، به رقبای قبلی بی‌احترامی کرده‌ایم.حتی تیم‌هایی که فصل گذشته سهمیه اروپایی نگرفتند هم بسیار خطرناک هستند. شیوه بازی ما؟ نگران نباشید! یک نفر را کنار دروازه‌بان قرار می‌دهیم و با ۹ مهاجم به میدان می‌رویم! نتایج بهتر نسبت به بازه زمانی مشابه فصل گذشته، اعتماد به نفس ما را بالا برده  و حالا حال خوبی داریم. برای هر ۲ تیم یک بازی دشوار را پیش‌بینی می‌کنم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار