نیاز استقلالی ها به تمرکز و تعهد بیشتر از هر چیز دیگر

نام استقلال بزرگتر از هر نام دیگر است

سوالات زیادی از مربی جدید استقلال درباره ترکیب آینده آبی پوشان شد، در مقابل او از خبرنگاران درخواست کرد به استقلال توجه کنند نه نامها.

به گزارش "توپ"، اولین کنفرانس خبری بعد از بازی مربی آلمانی استقلال، وینفرد شفر با صحبتی بسیار مهم از طرف مرد سرد و گرم چشیده آلمانی همراه بود که این پیام را داشت:"نامی بزرگتر از استقلال نیست و استقلال هست که همیشه می ماند". وقتی خبرنگاران در مورد ستاره ها، بازیکنان نیمکت نشین سوال می کردند، شفر از آنها خواست که در مورد تیم بپرسند، موردی که دلیل تمام این اتفاقات است.


سال های پی در پی است که بازیکنان و مربیانی بسیاری  در تیم رفت و آمد دارند، مسئولان بسیاری جا به جا شدند و شایعات زیادی اطراف باشگاه بود؛ اما در نهایتا این نام استقلال است که بالاترین اهمیت را دارد، موضوعی که کمتر مورد توجه قرار می گیرد. معمولا در جابجایی اسامی بسیاری برای ادامه یا خروج از تیم نام برده می شوند؛ اما سالهاست استقلال فراموش شده است.

 


امروز شفر نکته بسیار مهمی به خبرنگاران و مخاطبان استقلال گوشزد کرد که بارزترین نکته را همیشه مد نظر داشته باشند؛ این تیم استقلال است که باقی می ماند. او در تمرینات تمرکز خود را بر اتحاد و تمرکز گروهی گذاشته است و از بازیکنان می خواهد تا آنها هم بر این نکته تاکید بسیاری داشته باشند. تعهد و اتحاد نکته ای  است که از تیم مربی آلمانی در آینده بیشتر دیده خواهد شد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار