روی من پنالتی صورت نگرفت

نزهتی: در انزلی هم علیه سپیدرود شعار می‌دهند

مهاجم تیم فوتبال سپیدرود گفت که در انزلی هم علیه تیم او شعار سر می‌دهند.

خبرنگار ورزشی ، محمد نزهتی پس از تساوی یک - یک سپیدرود مقابل سایپا در دیدار خارج از خانه، گفت: خدا را شکر توانستیم در یک بازی سخت مقابل تیم سایپا که ما را تحت فشار گذاشت و تا دقایق پایانی هم از ما پیش افتاده بود، با فشاری که در نیمه دوم آوردیم به گل برسیم و یک امتیاز بگیریم. با زحمات بچه‌ها من هم گل زدم و امیدوارم در هفته‌های آینده این روند و بهتر از این را ادامه دهیم.

وی در خصوص برخوردی که با محمدرضا اخباری داشت و اینکه آیا پنالتی روی او صورت گرفته بود یا نه، گفت: نه پنالتی نبود. من قبل از اینکه به توپ برسم، اخباری توپ را در اختیار گرفته بود و تصمیم فغانی برای ادامه بازی کاملاً درست بود.

مهاجم سپیدرود در واکنش به اینکه تیمش یکی دو هفته است نتایج خوبی می‌گیرد، اظهار داشت: یکی دو هفته نیست و از هفته چهارم نتایج خوبی گرفته‌ایم. اگر بازی جام حذفی را کنار بگذاریم، نتایج خوبی گرفتیم. از برد مقابل پیکان شروع شد و فقط سه هفته نتایج بدی گرفتیم. انتظار می‌رفت نتایج خوبی بگیریم، اما شرایط خوب نبود. تحت فشار بودیم، اما از هفته چهارم روند رو به رشد ما آغاز شد و تعطیلات هم عاملی نبود که افت کنیم. سایپا در این بازی فرصت پیروزی داشت، اما با تلاشی که کردیم، توانستیم یک امتیاز بگیریم.

نزهتی درباره اینکه او جزو بازیکنان ملوان انزلی است و هواداران تیمش امروز هم برای انزلی‌چی‌ها کری‌خوانی کردند، گفت: همیشه بین رشت و انزلی این کری‌خوانی‌ها وجود دارد. بین تماشاگران این کری‌خوانی وجود دارد و در بازی‌های ملوان هم بروید، شعارها علیه سپیدرود است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار