از استقلال خوزستان صددرصد طلب داریم

عاشوری: استقلال، استقلال همیشگی نبود/ جلو باشیم طور دیگری بازی می‌کنیم!

بازیکن تیم فولاد خوزستان به تمجید از عملکرد تیمش پرداخت و گفت: تک‌تک بچه‌ها در زمین زحمت کشیدند و خوب بازی کردند.

خبرنگار ورزشی ، علی اصغر عاشوری پس از تساوی بدون گل فولاد خوزستان مقابل استقلال، گفت: از همه هم‌بازی‌هایم تشکر می‌کنم. تک‌تک بچه‌ها در زمین زحمت کشیدند و خوب بازی کردند.

وی در واکنش به اعتراض هواداران تیم استقلال به بازی تاخیری حامد لک، تصریح کرد: لک در رختکن که در این خصوص چیزی نگفت،‌ اما در هر صورت او کلاً آدم آرامی است.

بازیکن فولاد در پاسخ به سوال خبرنگاری که از او پرسید: «شما اگر جلو هم باشید، باز هم این‌طور بازی می‌کنید؟»، گفت: نه، اگر جلو باشیم طور دیگری بازی می‌کنیم، اما ما فقط بازی را آرام کردیم و این به معنای کشتن و اتلاف وقت نیست.

عاشوری در خصوص عملکرد تیم استقلال هم گفت: این استقلال، استقلال همیشگی نبود. تیم ما هم نتوانست آن‌طور که باید و شاید بازی کند. به‌هر حال تعطیلات بود و دور بودن از شرایط مسابقه هم روی عملکرد تیم‌ها تاثیر می‌گذارد.

وی در واکنش به سوال خبرنگاری که از او درباره شرایط استقلال پرسید، گفت: اگر در مورد تیم خودم از من سوال کنید، ممنون می‌شوم. انشالله استقلال هم به شرایط ایده‌آلش برمی‌گردد.

بازیکن تیم فولاد خوزستان با بیان اینکه ترجیح می‌دهم در مورد مطالباتم از تیم پیشینم، استقلال خوزستان صحبت نکنم، یادآور شد: از آن سال که قهرمان شدیم، حدود ۲۰، ۳۰ درصد باقیمانده است؛ از یکی دو سال قبل هم همین‌طور. فکر می‌کنم کلاً صد درصد از این تیم طلب داریم!

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار