اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ - روسیه

تقابل دوستانه میزبان جام جهانی با آرژانتین و اسپانیا/ پایان کار چمن نیژنی گورود

فدراسیون فوتبال روسیه از نهایی شدن دیدارهای تدارکاتی تیم ملی این کشور برابر تیم‌های مطرح و قدرتمند آرژانتین و اسپانیا خبر داد.

، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال روسیه، تیم‌ ملی روسیه در روز ۱۰ آبان ماه سال جاری در دیدار تدارکاتی به مصاف آرژانتین می‌رود. روس‌ها ۳ روز پس از این بازی در دیگر دیدار تدارکاتی رو در روی اسپانیا قرار خواهند گرفت.

تیم‌های ملی آرژانتین و اسپانیا جواز صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ را به دست آورده‌اند و حریفان تدارکاتی مهم و بسیار ارزشمندی برای روس‌های میزبان محسوب می‌شود. تیم ملی روسیه در هفته‌ اخیر ۲ دیدار تدارکاتی نیز برابر تیم‌های آسیایی کره‌جنوبی و ایران برگزار کرد که حاصل آن یک پیروزی ۴ بر ۲ و تساوی یک - یک بود. تساوی روس‌ها در مصاف با ایران در ورزشگاه کازان صورت گرفت.

خبر دیگر از روسیه و جام جهانی ۲۰۱۸ مربوط به آغاز کار مرحله نهایی آماده‌سازی چمن ورزشگاه نیژنی گورود یکی از ۱۲ ورزشگاه میزبان این رقابت‌ها است که تحت نظر متخصصان حرفه‌ای انجام خواهد شد.

متخصصان با روش‌های خاص خود ثبات چمن ورزشگاه نیژنی گورود را در شرایط آب‌وهوایی بسیار دشوار دنبال می‌کنند. فن‌‌آوری به کار رفته در چمن ورزشگاه توسط هلندی‌ها طراحی شده است.

جام جهانی ۲۰۱۸ با شرکت ۳۲ تیم از جمله ایران در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر روسیه در روزهای ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ماه سال ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار