حاشیه دیدار استقلال - فولاد

اعتراض سرمربی به شهباززاده و شعار علیه لک/ اقدام جالب شفر و یک توپ جمع‌کن

سرمربی تیم فوتبال استقلال به مهاجم این تیم معترض شد.

خبرنگار ورزشی ، تیم های فوتبال استقلال و فولادخوزستان در چارچوب هفته نهم لیگ برتر از ساعت ۱۷ امروز جمعه به مصاف هم رفته‌اند.

*به تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه افزوده شده و حدود ۲۰ هزار نفر در ورزشگاه آزادی حضور دارند.

*در یک صحنه، سجاد شهباززاده می‌توانست در موقعیت خوبی قرار بگیرد اما نتوانست توپ را کنترل کند. همین مسئله باعث شد تا شفر به او اعتراض کند. همچنین پاس‌های اشتباه بازیکنان باعث شد تا در چند نوبت سرمربی آلمانی کنار خط سرش را تکان دهد.

*وقت تلف کردن حامد لک در یک صحنه با اعتراض هواداران استقلال روبه‌رو شد. داور هم به دروازه‌بان فولاد تذکر داد و ادامه وقت تلف کردن او در همین صحنه با کارت زرد همراه شد. این اتفاقات باعث شد تا جو ورزشگاه ملتهب شود.

*هواداران استقلال همانند دیدارهای گذشته دقیقه ۲۲ مرحوم منصور پورحیدری را تشویق کردند.

*در یک صحنه داور خطای امید ابراهیمی را گرفت که شفر به تصمیم او به شدت اعتراض کرد. داور چهارم به سمت سرمربی استقلال رفت و از او خواست اعتراض نکند که شفر در واکنشی جالب با داور چهارم دست داد.

*پس از پایان نیمه نخست، هواداران استقلال علیه لک شعار سر دادند که در این لحظه ایمان مبعلی و روزبه چشمی، دروازه‌بان فولاد را راهی رختکن کردند. لک هم در واکنش به شعارها برای هواداران دست زد.

*زمانی که شفر هم در حال رفتن به سمت رختکن بود، از سوی هواداران تشویق شد.

*در اواسط نیمه توپ جمع‌کن کنار خط، توپ را به جای اینکه در اختیار بازیکن فولاد قرار دهد، به زمین فرستاد و از هواداران خواست به تشویق استقلال بپردازند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار