هفته نهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور

سپاهان برد، تیم میثاقیان باز هم باخت/ تساوی تراکتورسازی و پارس‌جنوبی با گل به‌خودی بازیکن جنجالی!

در دومین روز از هفته نهم لیگ برتر فوتبال سپاهان در خانه پیروز شد و پارس جنوبی مقابل تراکتورسازی به تساوی رضایت داد.

،‌ روز دوم از هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۶ امروز (جمعه) با برگزاری دو دیدار همزمان در شهرهای اصفهان و تبریز آغاز شد که در پایان نتایج زیر رقم خورد:

سپاهان ۲ - سیاه‌جامگان صفر
گل‌ها: جلال‌الدین علی‌محمدی در دقیقه ۶۵ و رضا میرزایی در دقیقه ۸۹

* سپاهان پس از نتایج ضعیف اخیرش، موفق شد این دیدار خانگی را با پیروزی پشت سر بگذارد تا کرانچار فعلاً از خطر برکناری فرار کند. در سوی مقابل اما، سیاه‌جامگان در حالی سومین شکست متوالی‌اش را متحمل شد که در روزهای گذشته زمزمه‌های اولتیماتوم به اکبر میثاقیان به‌گوش می‌رسید. حالا با این باخت، باید منتظر ماند و دید که آیا فرار کرانچار از برکناری، میثاقیان را از نیمکت سیاه‌جامگان جدا می‌کند یا خیر.

تراکتورسازی یک - پارس جنوبی جم یک
گل‌ها: عارف آغاسی در دقیقه ۶۵ (گل به‌خودی) برای پارس جنوبی و محمد ایران‌پوریان در دقیقه ۶۹ برای تراکتورسازی

* پارس جنوبی هم در تبریز متوقف شد، اما باز هم خودش را در صدر جدول نگه داشت. شاگردان مهدی تارتار با این نتیجه نتوانستند اختلاف چهار امتیازی‌شان با پرسپولیس را حفظ کنند تا این اختلاف به‌عدد ۲ کاهش پیدا کند و با ۱۹ امتیاز صدرنشین بماند. در سوی مقابل نیز تراکتورسازی بار دیگر در خانه با نتیجه یک - یک متوقف شد.

*از اتفاقات جالب توجه این دیدار، می‌توان به گل به‌خودی عارف آغاسی اشاره کرد. آغاسی همان بازیکنی است که از صبح امروز صحبت‌هایی در مورد درگیری‌اش با مهدی کیانی به گوش می‌رسد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار