به عنوان مشاور رئیس یوفا در تمام زمینه‌های مربوط به فوتبال فعالیت می‌کنم

فیگو: مسی دیگر سورپرایزکننده نیست/ کمک‌داور ویدئویی؟ همراهی فناوری با فوتبال خیلی مهم است

مشاور فوتبالی اتحادیه فوتبال اروپا از وارد شدن فناوری به فوتبال به شرطی که خدشه به اصل این ورزش وارد نشود، استقبال می‌کند.

، لوئیز فیگو که روز چهارشنبه به عنوان مشاور فوتبالی الکساندر چفرین در اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) منصوب شد، در گفت‌وگو با یکی از برنامه‌های شبکه رادیویی «کادنا کوپه» اسپانیا در خصوص پست جدیدش گفت: قرار است به عنوان مشاور رئیس یوفا در تمام زمینه‌های مربوط به فوتبال از جنبه فنی گرفته تا ارزیابی قوانین فعالیت کنم. پیش از این چند باری با چفرین ملاقات داشتم و او از من برای فعالیت در این پست دعوت کرد. پس از صحبت در این مورد که چقدر حضور من در این پست می‌تواند مثبت باشد از من برای فعالیت در پست مشاور یوفا دعوت شد که باعث افتخار و غرورم است.

وی درباره استفاده از فناوری کمک‌داور ویدئویی (VAR) در سطح رقابت‌های قاره اروپا گفت: من فکر می‌کنم که باید بنشینیم و در مورد استفاده از این فناوری صحبت کنیم و به نتیجه‌ای معقول برسیم. در زندگی روزمره فناوری ما را به تکامل می‌رساند و خیلی مهم است که فوتبال با فناوری وفق پیدا کند و تجربیات چندین تورنمنت دیگر در این زمینه هم وجود دارد. اگر وقت بازی زیاد گرفته نشود، همراهی فناوری با فوتبال خیلی مهم است.

فیگو با اشاره به درخشش و هت‌تریک فوق‌ستاره بارسلونا در بازی آخر تیم ملی آرژانتین برابر اکوادور در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ هم اظهار داشت: مسی دیگر سورپرایزکننده نیست. ما دیگر به بازی‌های او انس گرفته‌ایم و هواداران هم نسبت به تیم ملی آرژانتین شکی ندارند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار