در گفت‌وگو با تسنیم

قاسمپور: ایران شانس کمی برای صعود به مرحله حذفی جام جهانی دارد/ نباید دلخوش به رده‌بندی فیفا باشیم

از دید پیشکسوتان فوتبال کشورمان تیم تحت هدایت کارلوس کی‌روش شانس اندکی برای راهیابی به مرحله حذفی جام جهانی ۲۰۱۸ دارد.

ابراهیم قاسمپور در مورد شرایط تیم ملی و احتمال موفقیت ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ به خبرنگار ورزشی گفت: فوتبال قابل پیش‌بینی نیست و هیچ کس تصور نمی‌کرد کار آرژانین برای رفتن به جام جهانی گره بخورد. ما هم می‌توانیم در جام جهانی نمایش خوبی داشته باشیم، ولی از حالا پیش‌بینی زود است و باید ببینیم با چه قرعه‌ای مواجه خواهیم شد. از طرفی باید دید تیم ملی با چه شرایطی وارد جام جهانی خواهد شد.

وی در مورد شانس صعود ایران به مرحله حذفی جام جهانی پیش رو اظهار داشت: ما نباید به این دلخوش باشیم که در رده‌بندی فیفا جایگاه خوبی داریم. تیم ما از لحاظ ساختار و امکانات نسبت به خیلی از تیم‌ها عقب است و معتقدم که با این شرایط در جام جهانی شانس کمی برای صعود به مرحله حذفی داریم. البته این‌طور نیست که این موضوع غیرممکن باشد، ولی کار ما خیلی سخت است.

 پیشکسوتان فوتبال کشورمان درباره سبک بازی تیم ملی نیز خاطر نشان کرد: ما در بین تیم‌های آسیایی با این سبک نتایج فوق‌العاده‌ای گرفتیم. البته ایران در بازی با روسیه کمی بازتر بازی کرد، ولی کی‌روش همیشه بر اساس توانایی و بضاعت تیمی که دارد، سیستم بازی تیم ملی را انتخاب می‌کند. امیدوارم هر روشی انتخاب خواهد شد در جام جهانی زمینه‌ساز موفقیت تیم ملی شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار