اظهارات جنجالی سرمربی تیم ملی آرژانتین در مورد بازیکنان شیلی

سامپائولی: ویدال عاشق نوشیدن مشروبات الکلی است و کنترلی روی این موضوع ندارد!

سرمربی تیم ملی آرژانتین می‌گوید آرتورو ویدال و چند بازیکن دیگر این تیم در زمان سرمربیگری وی در تیم ملی شیلی رفتار حرفه‌ای نداشته‌اند.

، در پی ناکامی تیم ملی فوتبال شیلی در راه رسیدن به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، کارلو پاردو، همسر کلودیو براوو دروازه‌بان لاروخا به انتقاد از برخی بازیکنان تیم ملی شیلی پرداخت و آنها را متهم به بی‌تعهدی به پیراهنی که به تن دارند، کرد. او در اظهاراتی تکان‌دهنده گفت در حالی که بیشتر بازیکنان تیم ملی شیلی سخت تلاش می‌کردند، برخی از آنها تمرینات را به خاطر حضور در میهمانی‌های شبانه و شرایط غیرعادی (در نتیجه نوشیدن مشروبات الکلی) از دست می‌دادند.

خورخه سامپائولی که پیش از قبول سرمربیگری تیم ملی فوتبال آرژانتین، بین‌ سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۶ هدایت تیم ملی شیلی را برعهده داشت و این تیم را در سال ۲۰۱۵ به قهرمانی کوپا آمه‌ریکا رساند در مورد بازیکنان پیشین خود در تیم ملی شیلی اظهارات جنجالی کرد.

او در مورد هافبک بایرن مونیخی تیم ملی شیلی گفت: ویدال باید به پزشک متخصص مراجعه کند. او عاشق نوشیدن مشروبات الکلی است و کنترلی روی این موضوع ندارد. یادم می‌آید یک بار که از لیما - پایتخت پرو - در حال بازگشت به شیلی بودیم، او از من پرسید که می‌تواند بطری مشروب الکلی که در فرودگاه خریده بود را بنوشد یا خیر؟! ویدال به کمک خلبان بطری مشروب را با خود به هواپیما آورده بود که من با این درخواست او مخالفت کردم، هرچند می‌دانستم که در این مورد آرتورو مقصر بود.

 سرمربی آرژانتین در مورد گری مدل هم اظهار داشت: او عاشق گشت‌وگذار و تفریح بود، اما دیگر نوشیدنی الکلی نمی‌نوشید.

سامپائولی در خصوص ادواردو وارگاس هم یادآورد شد: هر موقع که او به تیم ملی شیلی ملحق می‌شد، بدتر از دفعه قبل بود.

وی همچنین درباره ماتیاس فرناندس گفت: او دیگر در آن سطحی نبود که من انتظار داشتم برای تیم ملی شیلی بازی کند.

سرمربی پیشین شیلی در خصوص مائوریسیو پینیا اظهار داشت: تنها به فکر حضور در میهمانی‌ها بود.

سامپائولی درباره مهاجم آرسنالی شیلی هم خاطرنشان کرد: سانچس سرش به کار خودش بود و سر میز صبحانه بدون اینکه با کسی صحبت کند، تنها می‌نشست.

او در پایان درباره دروازه‌بان تیم ملی شیلی گفت: آنها باعث می‌شدند که براوو صورتش را جلوی توپ بگذارد، اما رهبری تیم با خودشان بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار