از عملکرد بازیکنانم رضایت دارم

خبیری: اعتراض تأسیساتی‌ها به داوری در تصمیمات داور تأثیرگذار بود/ تمرکز خود را در دفاع از دست دادیم

سرمربی فرش‌آرای مشهد اعتقاد دارد که اعتراض اعضای تیم تأسیسات دریایی به داوری بازی، در تصمیمات قاضی مسابقه تأثیرگذار بوده است.

محسن خبیری درباره شکست ۷ بر ۳ تیمش مقابل تأسیسات دریایی، به خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا گفت: در نیمه اول غافلگیر شدیم و تمرکز خود را در دفاع از دست دادیم. به خصوص روی ضربات شروع مجدد که چهار گل از پنج گلی که در نیمه نخست دریافت کردیم، روی شروع مجدد بود. با این وجود موقعیت‌های خوبی روی دروازه تأسیسات دریایی ایجاد کردیم.

وی در ادامه افزود: در نیمه دوم به خوبی به بازی برگشتیم و پابه‌پای تیم حریف پیش رفتیم. ناگفته نماند که ما مقابل قهرمان ایران و آسیا بازی می‌کردیم و چندین بازیکن کنونی و پیشین تیم ملی در این تیم حضور دارند. ما تیم جوانی داریم و چون بازیکنانم در نیمه دوم به خوبی به بازی برگشتند، از عملکرد آنها رضایت دارم.

سرمربی فرش‌آرا درباره داوری دیدار تیمش مقابل تأسیسات دریایی با بیان اینکه معمولاً درباره داوری نظر نمی‌دهد، اظهار داشت: کارشناسان در این خصوص باید نظر بدهند. اعضای تیم تأسیسات دریایی اعتراض بیشتری به داوری داشتند و فکر می‌کنم این مورد در چند تصمیم داور تأثیرگذار بود.

خبیری در پاسخ به این پرسش که آیا از عملکرد تیمش در نیم‌فصل اول رضایت داشته و اینکه چرا این تیم از جمع مدعیان قهرمانی دور شده است، تصریح کرد: با بضاعتی که تیم ما دارد، از عملکرد بازیکنان رضایت دارم و نتیجه‌ای که به دست آورده‌ایم، نسبتاً راضی‌کننده بود. با شناختی که از بازیکنانم دارم، آنها کیفیت بالایی دارند و توقع بیشتری از آنها دارم. امیدوارم در نیم‌فصل دوم بتوانیم امتیازاتی را که در نیم‌فصل اول از دست دادیم، جبران کنیم و به جمع مدعیان اضافه شویم.

«امسال همه روی کار خود تمرکز دارند و کیفیت لیگ برتر قابل قبول بوده است»، وی در مورد کیفیت لیگ برتر امسال و دور بودن تیم‌ها از حواشی، با بیان این جمله خاطرنشان کرد: وقتی بازی‌ها را دنبال می‌کنیم، درمی‌یابیم که تیم‌ها تفاوت زیادی با هم ندارند. تیم ملی فوتسال کشورمان قاطعانه به قهرمانی مسابقات داخل سالن آسیا رسید و این نشان می‌دهد لیگ برتر ما کیفیت بالایی دارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار