پول نمی‌دهند، بدهی‌ها را هم قبول نمی‌کنند

مدیرعامل آینده‌سازان: قرارداد ما با سپاهان ترکمانچای است

تیم فوتبال آینده سازان در شرایطی با حمایت باشگاه سپاهان در لیگ حضور خواهد یافت که مدیرعامل آینده سازان قرارداد با باشگاه اصفهانی را به معاهده ترکمنچای تشبیه می‌کند.

، تکلیف تیم فوتبال بانوان آینده سازان پس از هفته‌ها کشمکش برای ماندن یا خداحافظی از لیگ برتر مشخص و تصمیم بر این شد تیم آینده سازان با حمایت تیم سپاهان در فصل جدید حضور داشته باشد.

به این ترتیب تیم فوتبال بانوان آینده سازان قهرمان لیگ ایران که در آستانه انحلال قرار گرفته بود، در لیگ امسال با نام فولاد مبارکه سپاهان در رقابت‌های قهرمانی بانوان ایران شرکت می‌کند. این تصمیم در شرایطی گرفته شده که مدیرعامل آینده سازان این قرارداد انتقالی را به معاهده ترکمنچای تشبیه می‌کند.

سعید موحدی دراین باره گفت: هیئت مدیره باشگاه سپاهان مصوب کرده که برای تیمداری فوتبال در بخش بانوان ۳۰۰ میلیون تومان هزینه می‌کند. آنها می‌خواهند انتقال سهمیه بدون هیچ اخذ وجهی صورت بگیرد و حتی بدهی ۳۵۰ میلیون تومانی سال قبل را تقبل نکرده‌اند و می‌گویند تعهدی نداریم.

وی افزود: این انتقال منوط به تنظیم صورتجلسه بین من و مدیر عامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان است، اما اینکه بعد از ۶ سال ما هیچ کاره می‌شویم و سهمیه به نام سپاهان می‌شود عجیب است.

مدیرعامل باشگاه آینده سازان تاکید کرد: با انتشار بیانیه باشگاه سپاهان، هجمه‌هایی که از امروز روی من است را چه کسی پاسخ می‌دهد؟ من باید بیانیه می‌دادم نه سپاهان اما به دلیل اینکه کسی نبود مجبور به این انتقال شدم. از آقای طاهری (مدیرعامل سپاهان) خواستم تیم را اجاره کنند و اگر سال آینده نخواستند به آینده سازان بازگردانند اما گفتند بدهی‌ها را تقبل نمی‌کنیم و می‌خواهند تیم را مجانی تحویل بگیرند. با این شرایط این قرارداد مانند قرارداد ترکمنچای است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار