گلزن‌ترین فصل علیپور ؛ آقای گل پرسپولیسی ماند

وبسایت رسمی توپ - علیپور به تنهایی قطار پرسپولیس را در لیگ برتر به جلو می‌برد. 

به گزارش وبسایت توپ، خرید سومین گلزن برتر فصل قبل لیگ،  برانکو را امیدوار کرده بود که در این فصل مشکلی بابت گلزنی تیم‌اش نداشته باشد. اما در روزهایی که همه زوج منشا و طارمی را بررسی می‌کردند، علیپور اجازه نداد که این دو کنار هم قرار بگیرند. علی علیپور به قدری آماده و خوب نشان می‌داد که برانکو مجبور به نیمکت‌نشین کردن یکی از این دو شود.

فصل برای علیپور به رویایی‌ترین شکل ممکن پیش می‌رفت. تا این که خبر محرومیت مهدی طارمی اردوی تیم را به هم ریخت. دیگر همه منتظر اوج‌گیری منشا بودند تا جای خالی آقای گل را پر کند. ولی در این شرایط باز هم این علیپور بود که نگذاشت خلا طارمی حس شود. از شانس خوب برانکو، محرومیت طارمی در بهترین فصل علیپور رقم خورد.

علیپور علاوه بر یک گل و دو پاس گل در آسیا، شش گل هم در لیگ برتر زده است. ضمن این که فراموش نشده که اولین جام این فصل پرسپولیس، روی هنرنمایی علی علیپور به دست آمد. علیپور در بازی مقابل نفت تهران، اولین گل این فصل پرسپولیس را زده بود تا در پایان بازی پرسپولیس قهرمانی سوپرجام را جشن بگیرد.

تعداد گل‌های زده علی علیپور هیچ‌گاه در طول یک فصل از عدد پنج تجاوز نکرده بود. علیپور فصل قبل چهار گل زد. در لیگ پانزدهم این بازیکن پنج گل برای پرسپولیس زده بود. سه گل در لیگ چهاردهم و دو گل هم در لیگ سیزدهم زده بود.

درحالی که در فصل جدید تا همین مقطع از فصل، علیپور شش گل در لیگ برتر زده است. علیپور در لیگ هفدهم ۴۹۲ دقیقه در زمین حضور داشت که شش گل زده است. یعنی هر ۸۲ دقیقه یک گل در لیگ برتر برای پرسپولیس زده است.

 

وب سایت نود

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار