حاشیه دیدار استقلال خوزستان - پرسپولیس

تشویق مهاجم سوریه‌ای الهلال/ برانکو در محاصره افراد غیرمسئول

تماشاگران تیم فوتبال استقلال خوزستان مهاجم الهلال را به رخ پرسپولیسی‌ها کشیدند.

خبرنگار ورزشی ، بازی دو تیم استقلال خوزستان و پرسپولیس از ساعت ۱۷امروز (پنج شنبه) در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار می‌شود و قبل از آغاز این مسابقه شاهد حواشی روی سکوها و کنار زمین بودیم.

* موقعی که رادوشویچ برای گرم کردن به زمین آمد علیرضا بیرانوند با وجود اینکه در ترکیب اصلی حضور نداشت او را همراهی کرد هر دو شدیدا مورد تشویق تماشاگران قرار گرفتند.

* برانکو ایوانکوویچ ۴۵ دقیقه مانده به بازی به همراه تیمش به زمین آمد. او سمت هواداران رفته و مورد تشویق تماشاچیان قرار گرفت.

* جانبازانی که در کنار زمین حضور داشتند با دیدن برانکو از او درخواست کردند که عکس سلفی بگیرند که برانکو درخواست آنها را برآورده کرد.

* هواداران پرسپولیس بنر بزرگی را در دست داشتند که نوشته بود که «پرسپولیس دیگر عمو یادگار ندارد». در این بنر عکس مرحوم یادگار که از هواداران پرسپولیس در اهواز بود، دیده می‌شد.

* بازیکنان پرسپولیس موقع گرم کردن به طور تک تک و با شعارهای ویژه مورد تشویق تماشاگران پرسپولیسی قرار گرفتند.

* هواداران استقلال خوزستان برای اینکه روی اعصاب بازیکنان پرسپولیس و هواداران این تیم بروند ضمن تشویق تیم الهلال عمر خریبین مهاجم سوریه‌ای این تیم را تشویق کردند.

* برانکو ایوانکوویچ با دیدن بازیکنان استقلال خوزستان از آنالیزور خود خواست تا ترکیب حریف را برای او آنالیز کند.

* موقع گرم کردن بازیکنان دو تیم در کنار زمین افراد زیادی دیده می‌شدند که این مسئله با تعجب برانکو همراه شد. همه آنها از سرمربی پرسپولیس می‌خواستند که عکس یادگاری بگیرد که پندار خمارلو مدیر رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس با این مسئله مخالفت کرده و افراد غیرمسئول را از نزدیک برانکو دور کردند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار