ونگر سرانجام به احتمال فروش اوزیل در ماه ژانویه اعتراف کرد

سرمربی فرانسوی تیم فوتبال آرسنال اذعان کرد که ممکن است مجبور شود با فروش هافبک آلمانی تیمش در بازار نقل و انتقالات زمستانی موافقت کند.

و به نقل از نشریه سان، آرسن ونگر برای اولین بار اعتراف کرد برای اینکه در پایان فصل جاری مسعوت اوزیل را به عنوان بازیکنان آزاد از دست ندهد، ممکن است به او اجازه دهد که در ماه ژانویه توپچی‌ها را ترک کند.

اوزیل که تا پایان فصل جاری با توپچی‌ها قرارداد دارد هنوز به مذاکره برای تمدید این قرارداد تن نداده و اگر این وضعیت ادامه پیدا کند، او در پایان فصل می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد از قرمزپوشان لندن جدا شود، بدون آنکه حتی یک یورو عاید آنها شود و این دقیقاً مشابه وضعیتی است که الکسیس سانچس با آرسنال دارد.

ونگر که اوزیل را سال ۲۰۱۳ در ازای ۴۲.۶ میلیون پوند از رئال مادرید خرید، در پاسخ به این سؤال که آیا امکان دارد هافبک آلمانی‌اش را در ماه ژانویه بفروشد، گفت: ما همه راه‌ حل‌ها را بررسی کرده‌ایم و این احتمال هم هست که او را در ماه ژانویه بفروشیم. من هنوز هیچ ضرب‌الاجلی برای عقد قرارداد جدید او تعیین نکرده‌ام.

سرمربی فرانسوی آرسنال در واکنش به اظهارات اخیر مدیربرنامه‌های اوزیل مبنی بر اینکه بازیکن سابق رئال مادرید به ماندن در لیگ برتر انگلیس تمایل دارد، اظهار داشت: بله، این یک ارزیابی نسبی است. من همیشه به این واقعیت اشاره کرده‌ام که عدم توافق ما (با اوزیل و سانچس) در فصل گذشته، به معنای آن نیست که آنها خواهند رفت. هر دو بازیکن اینجا راضی هستند و من هم امیدوارم که اوضاع تغییر کند اما در حال حاضر ما هیچ چیزی را نمی‌توانیم به صورت قطعی اعلام کنیم.

از اینتر و منچستریونایتد به عنوان مشتریان پروپا قرص اوزیل نام برده می‌شود.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار