به نقل از روزنامه معتبر مارکا

زیدان با جذب دروازه بان تیم ملی اسپانیا موافقت کرد

کپا آریزابلاگا، دروازه‌بان سوم تیم ملی اسپانیا و باشگاه اتلتیکو بیلبائو مورد نظر رئالی ها قرار گرفته است.

به گزارش "توپ"، تقریبا یک ماه قبل بود که مارکا خبری مبنی برعلاقه رئال مادرید برای جذب کپا منتشر کرد؛ اما باشگاه اتلتکو بیلبائو واکنشی تند به ابراز علاقه رئالی ها ها نشان داد.

قرارداد کپای بیست و سه ساله با اتلتیکو بیلبائو تا پایان ژوئن ۲۰۱۸ است و این بازیکن آزاد است که پس از ماه ژانویه با کهکشانی ها وارد مذاکره شود و در صورت مثبت بودن، در پایان فصل به عنوان بازیکن آزاد پیراهن رئال را به تن کند. مسئولان اتلتیکو بیلبائو بخاطر همین موضوع کپا پیشنهاد تمدید قرارداد داده اند.

 

 

 

 

در قرارداد پیشنهادی اتلتیکو بیلبائو، حقوق دریافتی کپا به ۳ میلیون یورو افزایش خواهد یافت و او بعد از ویلیامز و لاپورته به سومین بازیکن  بیلبائو از نظر دریافت حقوق بدل خواهد شد. بیلبائو نیز قصد دارد رقم فسخ کپا را به حدود هشتاد میلیون یورو افزایش دهد.

طبق ادعای نشریه مارکا، کپا هنوز با تمدید قرار داد موافقت نکرده و در انتظار پیشنهاد رسمی کهکشانی ها است. طبق ادعای مارکا، زین الدین زیدان پس از گرفتن مشاوره از لوئیس یوپیس که سابقه همکاریی با بیلبائو را  دارد راضی به جذب کپا شده و به پرز نظر مثبت خود را اعلام کرده است.

 

 

 

 

رئال مادرید حتی بعد از تمدید قرارداد کپا نیز مشکلی برای پرداخت این رقم برای فسخ قرارداد ندارد و به این ترتیب فلورنتینو پرز بالاخره می تواند به آرزوی خود که جذب یک گلر ملی پوش اسپانیایی است، دست یابد. او ۲ سال پیش خیلی تلاش کرد تا داوید دخیا را از منچستریونایتد جذب کند؛ اما در نهایتا موفق نشد.

کپا بعد از داوید دخیا و کیودیو رینا گلر سوم تیم ملی اسپانیا است و به زودی با خداحافظی کلودیو رینا او به گلر دوم لاروخا تبدیل خواهد یافت.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار