حاشیه دیدار استقلال خوزستان - پرسپولیس

سکوهای خالی ورزشگاه غدیر و تشویق الهلال از سوی اهوازی‌ها + تصاویر

اندک هواداران استقلال خوزستان به تشویق رقیب پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا پرداختند.

خبرنگار ورزشی ، دیدارهای تیم‌های استقلال خوزستان و پرسپولیس در حالی از ساعت ۱۷ امروز (پنج شنبه) در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار خواهد شد که در فاصله یک ساعت مانده به بازی فقط دو هزار نفر در ورزشگاه حضور دارند که تقریبا همه آنها پرسپولیسی هستند.

*اتوبوس پرسپولیسی‌ها در میان استقبال بسیار پرشور هواداران از هتل خارج شد و بدون اسکورت به سمت ورزشگاه غدیر آمد. هواداران کوچکترین بی‌احترامی به سرخپوشان نکردند و فقط برای گرفتن عکس به هتل این تیم رفتند.

*لیدرهای باشگاه استقلال خوزستان دو پرچم بزرگ آبی در جایگاه تماشاگران این تیم نصب کرده‌اند. جالب اینجاست که این جایگاه‌ها در حال حاضر خالی از تماشاگر است و فقط پرچم بر روی آن دیده می‌شود.

* اندک هواداران استقلال خوزستان به تشویق الهلال پرداختند

*بلیت فروشی در بیرون ورزشگاه بسیار منظم و از چند باجه انجام شد که این موضوع رضایت هواداران را در پی داشت.

*حدود دو هزار پرسپولیسی جایگاه مربوط به هواداران این تیم را تصرف کرده و از یک ساعت و نیم مانده با بازی با شور و هیجان زیاد در حال تشویق سرخپوشان هستند.

*مارکو مربی بدنساز پرسپولیس به همراه چوک اولین نفراتی بودند که وارد زمین شده و با چیدن موانع زمین را آماده تمرینات قبل از بازی سرخپوشان کردند. هواداران پرسپولیسی این دو مربی کروات را حسابی تشویق کردند.

*در بین هواداران پرسپولیس بنر بزرگی از علی کریمی دیده می‌شود که هواداران اندیمشکی آن را تقدیم به کاپیتان پیشین تیم محبوبشان کردند.

*سکوهای خالی ورزشگاه غدیر باعث تعجب حتی مسئولان تیم میزبان شده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار