شفر در تکاپوی اولین دیدار

سرمربی آلمانی استقلال در اوج آرمش

شفر با خونسردی و در شرایطی مطلوب عملکرد بازیکنان استقلال در تمرین امروز را زیر نظر داشت.

به گزارش "توپ"، تمرین خوب بازیکنال استقلال  روز امروز نوزدهم مهر پشت درهای بسته برگزار شد. با توجه به سبکی تمرین فردا، این جلسه تمرینی مهم ترین تمرین استقلالی ها برای دیدار با فولاد بود.


فولاد خوزستان اولین حریف سرمربی آلمانی در ایران است و قطعا شفر برای این دیدار از انگیزه های بسیار زیادی برخوردار است. سرمربی جدید استقلالی ها که یک هفته از شروع به کار او در ایران می گذرد، امروز بر خلاف تمرینات قبلی استقلال کمتر حرص خورد و در اکثر دقایق تمرین، نظاره گر عملکرد بازیکنان بود.


سرمربی استقلال البته بعد از اشتباهات ، در صحبت هایی کوتاه و شخصی مواردی را به آنها گوشزد می کرد؛ اما روز چهارشنبه را می توان آرام ترین  روز شفر در استقلال دانست. سرمربی آبی ها در طول هفته جاری تمامی درخواستهای خود را به بازیکنان منتقل کرد و ترجیح داد تا در این جلسه ، بیش از پیش روی کلیات تمرین و مرور برنامه های  تاکتیکی متمرکز باشد تا بازیکنان با استرس کمتری برای مسابقه با فولاد داشته باشند شوند.

 

 

 

 


دور کردن اضطراب از بازیکنان ، یکی از اصلی ترین درخواستهای سرمربی استقلال بود. شفر طی یک هفته گذشته با رفتارهایی مطوب سعی در تزریق آرامش به استقلال داشت، زیرا بازگشت انگیزه و مسائل روانی را مهمترین معذل حال حاضر استقلال می داند.


بازیکنان استقلال فردا آخرین جلسه تمرینی خود را برگزار و سپس ساعت هفتده روز جمعه در اولین مسابقه خود با حضور شفر برابر فولاد خوزستان عبدا... ویسی قرار می گیرند. هر چند شفر بارها اعلام کرده برای ارتقای سطح استقلال زمان نیاز دارد؛ اما قطعا هواداران  استقلال برای رونمایی از تیم شفر لحظه شماری می کنند.

 

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار