باشگاه‌ها برای ارائه مدارک ۲۰ روز فرصت دارند

مهدی: نفت مجوز حضور در آسیا را نگیرد، ذوب‌آهن را جایگزین می‌کنیم؛ تراکتورسازی به پلی‌آف نمی‌رود

رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ فوتبال اعلام کرد اگر نفت نتواند مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را بگیرد، ذوب‌آهن جایگزینش خواهد شد.

سهیل مهدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره آخرین وضعیت باشگاه نفت برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا و در پاسخ به این سوال که آیا مجوز حرفه‌ای این باشگاه صادر خواهد شد یا خیر، اظهار داشت: من نمی‌توانم در این مورد قضاوت کنم. AFC در این خصوص تصمیم‌گیری خواهد کرد، اما باشگاه‌ها ۲۰ روز دیگر فرصت دارند و امیدوارم این اتفاق رخ بدهد. دوست داریم مدارک همه نمایندگان کشورمان صادر شود. این تیم‌ها هر چقدر قوی‌تر به لیگ قهرمانان آسیا بروند، ما هم خوشحال‌تر می‌شویم.

رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ فوتبال در پاسخ به این سوال که «اگر نفت نتواند به لیگ قهرمانان آسیا برود، چه تیمی جایگزین آن خواهد شد؟»، گفت: قوانین ورودی لیگ قهرمانان آسیا به صورتی است که نه تنها نفت، بلکه هر تیم دیگری نتواند مجوزهای لازم را بگیرد، سریعاً باشگاه بعدی که در جدول رده‌بندی حضور داشت، جایگزینش می‌شود. ما فعلاً منتظر اعلام سهمیه‌های جدید از سوی AFC هستیم، اما اگر به صورت کنونی۱+۳ باشد، ذوب‌آهن جایگزین نفت خواهد شد. این جایگزینی هم به صورتی خواهد بود که تراکتورسازی که پیش از این قرار بود به پلی‌آف برود، به صورت مستقیم به لیگ قهرمانان آسیا می‌رود و ذوب‌آهن راهی پلی‌آف می‌شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار