رتبه سیاه‌جامگان در پایان فصل تک‌رقمی خواهد بود

رهبر: اولتیماتومی به میثاقیان داده نشده است/ تاکید مالک باشگاه روی حفظ این مربی است

مدیر فنی تیم فوتبال سیاه‌جامگان تاکید کرد که میثاقیان تا پایان فصل سرمربی این تیم خواهد بود.

آرمین رهبر در گفت وگو با خبرنگار ورزشی در خصوص بازی روز جمعه این تیم با سپاهان اظهار داشت: با تیمی بازی داریم که هرچند از شرایط ایده‌آلش دور است اما برای ما بازی با این تیم سخت خواهد بود. نقاط ضعف و قوت سپاهان را می‌شناسیم و امیدواریم در ادامه روند نتیجه‌گیری‌مان در بازی‌های خارج از خانه, در این بازی‌هم دست پر برگردیم.

وی ادامه داد: بچه‌های تیم ما یکدل شدند تا در هر بازی از لیگ نتیجه بگیریم و برای نتیجه گرفتن به اصفهان می‌رویم. امیدوارم در بازی بعد از آن مقابل صنعت نفت هم پیروز شویم و به طلسم نبردن‌مان در خانه پایان دهیم.

رهبر درخصوص غایبان سیاه‌جامگان مقابل  سپاهان عنوان کرد: مصدومی نداریم اما حسین بادامکی و روح‌الله سیف‌الهی که جزو بازیکنان خوب و تاثیرگذارمان هستند, را به دلیل اخراج در بازی هفته گذشته در اختیار نداریم.

مدیر فنی تیم سیاه‌جامگان مشهد درخصوص حرف و حدیث‌ها مبنی بر داده شدن اولتیماتوم به اکبر میثاقیان در صورت عدم نتیجه‌گیری این تیم مقابل سپاهان تاکید کرد: اصلاً چنین  مسئله‌ای در باشگاه نبوده و اتفاقاً تاکید عباسی (مالک باشگاه) این است که میثاقیان تا پایان فصل تحت هر شرایطی سرمربی ما ‌خواهد بود. تیم ما یک تیم جوان است و در پایان فصل رتبه‌ای تک رقمی را خواهد داشت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار