به قهرمان نیم‌فصل جام نمی‌دهند

شمسایی: برای ماندن در کورس قهرمانی باید فرش‌‌آرا شکست می‌دادیم/ کار خیلی سختی برابر گیتی‌پسند داریم

سرمربی تیم فوتسال تأسیسات دریایی گفت: می‌دانستیم کار سختی برابر فرش‌آرا داریم، اما برای باقی ماندن در کورس قهرمانی باید سه امتیاز این بازی را به دست می‌آوردیم.

وحید شمسایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، درباره پیروزی ۷ بر ۳ تیم تأسیسات دریایی مقابل فرش‌آرا در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتسال، اظهار داشت: سه بازی گذشته فرش‌آرا را آنالیز کرده بودیم و می‌دانستیم که واقعاً بازی سختی پیش‌رو خواهیم داشت. ضمن اینکه به طور کلی هفته دشواری را برای حریفان خود پیش‌بینی می‌کردیم و می‌دانستیم مس سونگون در ساری و گیتی‌پسند مقابل حفاری کار آسانی نخواهند داشت.

وی ادامه داد: اگر می‌خواستیم در کورس قهرمانی باقی بمانیم باید در این مسابقه نتیجه می‌گرفتیم و خدا را شکر تیمی را بردیم که واقعاً فوتسال خوبی بازی می‌کند. شاگردان خبیری می‌توانند هر تیمی را تحت فشار قرار دهند و روز گذشته هم در لحظاتی از بازی به شدت تیم ما اذیت کردند. خدا را شکر بچه‌ها عالی بازی  کردند و در یک روز حساس توانستیم پیروز بازی باشیم و خودمان را در جدول پیدا کنیم.

سرمربی تأسیسات دریایی در مورد بازی عقب افتاده تیمش مقابل گیتی‌پسند و اینکه اگر در آن مسابقه بتوانند پیروزی شوند به قهرمانی نیم‌فصل خواهند رسید، تصریح کرد: اینکه در پایان بازی‌های هفته گذشته فاصله امتیاز‌ها در صدر جدول به هم نزدیک شد،‌ خیال ما را کمی راحت کرد. می‌دانیم در نیم‌فصل دوم کار سخت‌تری خواهیم داشت و تیم‌ها برای قهرمانی و سقوط نکردن تلاش خواهند کرد.

شمسایی گفت: در صورت پیروزی مقابل گیتی‌پسند قهرمان نیم‌فصل خواهیم شد،‌ اما جامی به قهرمان نیم‌فصل نمی‌دهند. فقط شاید به لحاظ روحی و روانی برای بازیکنان تیم خوب باشد. در دیدار با گیتی‌پسند با تیمی بازی داریم که مربی تاپ، بهترین بازیکن آسیا،‌ سومین بازیکن جهان و محمد کشاورز را در اختیار دارد و می‌دانیم کار بسیار بسیار سختی داریم، اما هدف‌مان کسب سه امتیاز است. برای پیروزی به زمین خواهیم و اگر هم اتفاقی به غیر از این بیفتد چیزی از دست نخواهیم داد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار