کریمویی: از مسئولان توقع داشتیم که در ورزشگاه امام رضا (ع) بازی کنیم

مدیرعامل باشگاه پدیده خراسان گفت: انتظار موافقت مسئولان با برگزاری میزبانی‌مان در ورزشگاه مدرن امام رضا را داشتیم.

و به نقل از سایت رسمی باشگاه پدیده خراسان، حمیدرضا کریمویی در واکنش به منتفی شدن میزبانی تیم پدیده از ذوب‌آهن در ورزشگاه امام رضا(ع) گفت: از روز نخست‌ حضور در لیگ برتر هفدهم، مجموعه پدیده تمام تلاش خود را کرده‌ تا بتواند به بهترین شکل ممکن نتایجی در خور شان فوتبال خراسان را رقم بزند. هیچ‌گاه نخواستیم از زیر بار مسئولیت شانه خالی کنیم و در نهایت به نقطه‌ای رسیدیم که پس از ۸ هفته به رتبه دوم جدول رسیده‌ایم.

وی تصریح کرد:  برخلاف آنچه که توقع داشتیم و فکر می‌کردیم، متاسفانه مسئولان محترم شهری و استانی آنطور که انتظار می‌رفت تاکنون از تیم پدیده حمایت نکرده‌اند، توقع ما این بود که بتوانیم در مصاف با ذوب‌آهن در ورزشگاه مدرن امام رضا(ع) به میدان برویم و از نعمت حضور یار دوازدهم بهره‌مند شویم.

مدیرعامل باشگاه پدیده خاطرنشان کرد: هر چند راه سخت است، اما امیدواریم در آینده نیز با کسب نتایج خوب در جمع مدعیان باقی بمانیم. بدون شک تمام انگیزه‌ها و انرژی مثبتی که در حال حاضر دریافت می‌کنیم از سوی هواداران دلسوز و همیشه همراه این تیم است. امیدوارم باری دیگر هواداران با تمام بی مهری‌هایی که توسط مسئولان به ورزش استان می‌شود با حضور پرشور در ورزشگاه ثامن الائمه (ع) کمک حال تیم فوتبال پدیده در این بازی بسیار حساس در روز جمعه باشند. به امید روزهای خوب برای ورزش شهر مشهد مقدس.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار