از اتفاق رخ داده درباره چینی خاطرجمع نبودیم

عبداللهی: مافیا درون استقلال نیست، بیرون از تیم حاشیه درست می‌کنند/ نباید با رحمتی و جباری ضربتی برخورد کرد

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: مافیا درون استقلال وجود ندارد، بیرون از این باشگاه است و حاشیه درست می‌کنند.

نصرالله عبداللهی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره شرایط استقلال، بحث حضور فرهاد مجیدی و ... دیگر مسائل صحبت‌ کرد.

* تسنیم: چرا پس از تغییرات اخیر در استقلال سکوت کرده بودید؟

سکوت کردم، چون برخی‌ها چیزی که می‌گویم را نمی‌نویسند. وقتی دیدم دردسر دارد، تصمیم گرفتم صحبت نکنم.

* تسنیم: یعنی فقط مقصر رسانه‌ها بودند؟

نه، همه که اینطور نیستند. در مجموع گفتم صحبت نکنم، بهتر است.

* تسنیم: وضعیت استقلال در آستانه بازی روز جمعه با فولاد خوزستان چطور است؟

شرایط بد نیست، روندی که در گذشته وجود داشت، ادامه دارد. پیش از حضور شفر، تمرینات انجام می‌شد و الان هم پیگیری می‌شود. مصدومان تیم برگشته‌اند و همه چیز آرام پیش می‌رود.

* تسنیم: فکر می‌کنید چرا علیرضا منصوریان که نزد هواداران محبوب بود، در نهایت با شعار حیا کن، رها کن از استقلال کنار رفت؟

در فوتبال اتفاقات زیادی می‌افتد. بدشانسی‌های زیادی می‌بینیم، مثلا علی قربانی در بازی با ذوب‌آهن توپ را وارد دروازه نکرد. اگر آن توپ گل می‌شد و بازی با سپیدرود رشت را هم برده بودیم، الان شرایط فرق می‌کرد. مردم هم کم حوصله بودند و نتوانستند تحمل کنند. الان هم نباید انتظار معجزه داشت. شفر با تیم آشنایی ندارد و نیاز به زمان دارد. هواداران باید برای خوب بازی کردن تیم‌شان صبر کنند.

* تسنیم: این روزها بحث حضور فرهاد مجیدی به عنوان دستیار مطرح شده است. نظر شما چیست؟

این موضوع بستگی به نظر شفر دارد. هر کسی که به عنوان مربی می‌آید، باید با خصوصیات سرمربی آشنا باشد. سرمربی یک وظیفه دارد، مربی وظیفه دیگر. اگر قرار باشد فرهاد یا هر فرد دیگری بیاید، باید پیش از آغاز کار با هم بنشینند و صحبت کنند. باید با رفتار همدیگر آشنا شوند. آدم‌هایی مانند فرهاد کوچک نیستند. آوردن مربی به این راحتی نیست که در موردش صحبت می‌شود.

* تسنیم: چرا باشگاه تصمیم گرفت به یک باره مجبتی جباری و مهدی رحمتی را کنار بگذارد؟

مهدی و مجتبی بازیکنان بزرگ استقلال هستند و باید با آنها با احترام برخورد کرد. نباید با این دو بازیکن که برای استقلال زحمت کشیدند، برخورد ضربتی شود. سرمربی جدید با خصوصیات این دو بازیکن آشنا نیست و دیگران باید طوری رفتار کنند که سرمربی هم با آنها آشنا شود. مردم جباری و رحمتی را دوست دارند و نباید ضربتی با آنها برخورد شود.

* تسنیم: صحبت‌های زیادی در رابطه با کارهای مهدی رحمتی از دوران حضور امیر قلعه‌نویی، پرویز مظلومی و علیرضا منصوریان در صفحات مجازی مطرح شده است. واکنش شما چیست؟

مافیا درون تیم نیست، بیرون از استقلال است. اگر می‌دانستم چه کسانی مافیا هستند، نام‌شان را می‌گفتم؛ کسانی که بیرون از استقلال حاشیه و شایعات زیادی درست می‌کنند تا تیم تضعیف شود. من با رحمتی و جباری در اردوها و تمرینات بودم، می‌دیدم که تمرین خودشان را می‌کنند، اما متوجه می‌شوند که از بیرون برای آنها حاشیه درست می‌کنند. جباری و رحمتی هم مجبور می‌شوند واکنش نشان دهند. وقتی هم واکنش نشان دهند، مردم خیال‌هایی می‌کنند.

* تسنیم: سؤال پایانی ما به محرومیت علی چینی توسط کمیته اخلاق بازمی‌گردد. چرا باشگاه در این باره واکنش نشان نداده بود؟

برای اینکه خاطرجمع نبودیم. نماینده حراست هم پس از این همه مدت به یک نتیجه رسیده و آن را در اختیار کمیته انضباطی و اخلاق قرار داده است. هزاران مورد از این ویدیوها و تصاویر منتشر می‌شود که صحت ندارد. ما نمی‌دانستیم که صحت دارد یا نه که عکس العمل نشان دهیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار