چهار خبر از ورزش جانبازان و معلولین

درخواست هلند برای تمرین با تیم والیبال نشسته/ دومین مرحله اردوی تیم پینگ‌پنگ معلولان جوانان برگزار می‌شود

میزبان رقابت‌های والیبال نشسته قهرمانی جهان تقاضای تمرین و مسابقه مشترک با تیم ملی ایران را مطرح کرد.

، هادی رضایی مدیر تیم های ملی والیبال نشسته ایران با اعلام این خبر گفت: نمابری از هلند، میزبان مسابقات قهرمانی جهان، دریافت کرده ایم که از ما برای برگزاری دو اردوی ۱۰ روزه جواب خواسته اند.

وی افزود: باید بررسی کنیم و ببینیم که حضور و تمرین این تیم برای کدام یک از تیم های ایران مفید است.

رضایی اظهار داشت: دو کشور دیگر هم درخواست مسابقه مشترک با تیم ملی ایران را مطرح کرده اند تا قبل از مسابقات جهانی به ایران بیایند.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته ادامه داد: آنها برای مسابقات سال آینده خود برنامه ریزی می کنند به طوریکه حتی تیم روسیه هم پیشنهاد مسابقه مشترک با ایران را قبل از مسابقات قهرمانی جهان مطرح کرده است.

رضایی در پایان گفت: تیم روسیه گفته است اردوی مشترک با ایران برای آنها خیلی مفید بوده پس می توانیم این موارد را منسجم کنیم و به عنوان اقتصاد به این اتفاقات نگاه کنیم. از طرفی از نظر فنی هم به نظر می رسد مفید باشد.

* مرحله پنجم اردوی آمادگی تیم گلبال جوانان جهت حضور در بازی‌های پاراآسیایی جوانان از ۲۱ تا ۲۸ مهرماه در مرکز بهزیستی شهید فیاض‌بخش شهر یزد برگزار خواهد شد.

محمد شاه محمدی از اصفهان، علی علی آبادی وابراهیم جنگجو از خراسان رضوی، نیما رسولی از کردستان، رسول حاجی علیانی از کرمانشاه، اسماعیل توکلی‌جو از همدان، مهدی عباسی از تهران و علیرضا پورناظمیان از یزد دعوت شدگان به اردو هستند.

محمد کرم کولیوند، سرمربی، محمود یوسفیان، مربی و حسین دشتی، سرپرست تیم گلبال جوانان هستند.

بازی های پاراآسیایی جوانان از ۱۹ تا ۲۳ آذرماه در کشور امارات برگزار می شود.

* زهرا میربابایی، نایب رئیس انجمن تنیس روی میز جانبازان و معلولین از برگزاری دومین اردوی آمادگی تیم ملی جوانان در بخش بانوان خبر داد.

وی در این خصوص گفت: اولین مرحله از اردوی آمادگی به منظور انتخابی تیم ملی برگزار شد و در نهایت ۶ ورزشکار برای حضور در ترکیب تیم ملی انتخاب شدند که اردوی دوم نیز با حضور همین نفرات برگزار می شود.

میربابایی خاطر نشان کرد: پس از این اردو، دو مرحله اردوی دیگر نیز برای آمادگی مسابقات پاراآسیایی جوانان در نظر گرفته شده که آخرین مرحله ی آن متصل به اعزام خواهد بود.

مریم گیلانی (مازندران)، فرزانه سهرابی (البرز)، شیما سیاهیزاده (خوزستان)، فاطمه محمدی، زهرا انصاریان (خراسان رضوی)، آیدا فاضل نیا (تهران)، ملی پوشان دعوت شده به این اردو هستند که ۲۰ مهر ماه وارد محل برگزاری تمرینات خواهند شد.

دومین مرحله از اردوی آمادگی تیم ملی تنیس روی میز جوانان، در بخش بانوان، زیر نظر زهرا کرم زاده و اشرف بلوچی، مربیان تیم ملی برگزار خواهد شد و زهرا مهراب پور نیز به عنوان سرپرست معرفی شده است.

این تمرینات از ۲۱ تا ۲۶ مهر ماه به میزبانی کرج و در محل باشگاه فرهنگی، ورزشی میلاد، برگزار خواهد شد.

* رقابت های سومین مرحله از پنجمین دوره مسابقات آزاد تیراندازی جانبازان و معلولین از سوم آبان ماه آغاز می شود.

رقیه‌الله کرمی، رئیس انجمن تیراندازی جانبازان و معلولین با اعلام این خبر گفت: این مسابقات طی روزهای ۳ تا ۶ آبان ماه در ۷ رشته با حضور ورزشکاران خانم و آقا از استان های مختلف کشور برگزار خواهد شد.

وی افزود: این مسابقات در دو نوبت صبح و عصر به صورت یک مقدماتی و فینال در هر ماده و طبق قوانین ISCD و ISSF سال ۲۰۱۷ برگزار می شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار