اتفاقات بازی صبا را از طریق مقامات استان قم پیگیری می‌کنیم

محمودزاده: ماموران امنیتی نباید اجازه حضور طلبکاران صبا در کنار زمین را می‌دادند

مسئول لیگ دسته اول فوتبال در خصوص حواشی دیدار صبا قم و شهرداری ماهشهر توضیحاتی ارائه کرد.

فریبرز محمودزاده در خصوص اتفاقات پیش از دیدار صبای قم و شهرداری ماهشهر در رقابت‌های لیگ یک و ورود طلبکاران باشگاه قمی به کنار زمین و وقفه در آغاز بازی به خبرنگار ورزشی گفت: اتفاقات بازی روز گذشته در قم و اشتباهاتی که یک مدیر اجرایی در این شهرستان می‌کند را نباید به حساب لیگ یک گذاشت. وقتی یک فرد فضای امنیتی را نمی‌شناسد و به دلیل اینکه از هندبال قم طلبکار است به کنار زمین فوتبال می‌آید و می‌گوید که اجازه نمی‌دهم بازی انجام شود؛ چه ربطی به لیگ یک دارد؟

وی در خصوص اینکه طلبکاران با مامور نیروی انتظامی به کنار زمین آمده بودند, ادامه داد: هیچ نهادی حق ندارد وقتی برای یک بازی فوتبال هماهنگی‌ها انجام و مجوز‌ها گرفته شده بیاید و مانع برگزاری شود. مگر می‌شود یک مقام امنیتی بیاید و اجازه ندهد بازی برگزار شود؟ آن هم به دلیل اینکه یک فردی از فرد دیگر طلبکار است. به طور مثال من از فردی طلبکار هستم, آیا می‌توانم بیایم و کاپشن اورا از تنش بیرون بیاورم آن هم در حالی که آن فرد در حال انجام کار است.

مسؤل مسابقات لیگ یک افزود: با این اوصاف ما باید پاسخگو باشیم یا مسؤلان امنیتی قم که چرا حرمت‌ها نگه نداشته شده است؟ مگر ورزش غیر از این است که باعث ایجاد فضای شادی و سلامتی شود؟ ما این موضوع را از طریق هیئت فوتبال شهرستان قم پیگیری می‌کنیم.

محموزاده در خصوص اینکه چگونه طلبکاران موفق شده‌اند به کنار زمین راه‌ پیدا کنند و همچنین اینکه نقش ناظر بازی برای پیش‌گیری از این بی‌نظمی‌ها چه بوده است, تصریح کرد: نیروی‌های امنیتی نباید اجازه می‌دادند هرکسی به کنار زمین بیاید و این اتفاقات رخ بدهد. ناظر بازی نمی‌تواند مدام جلوی در باشد و ورود و خروج‌ها را کنترل کند.

وی ضمن اشاره به اینکه این اتفاق برای دومین بار  است که رخ می‌دهد, اظهار داشت: از طریق مقامات استان قم پیگیر خواهیم شد که چرا در دو هفته این اتفاقات رخ داده و چرا حرمت فوتبال نگه نداشته شده است.

مسؤل مسابقات لیگ یک  در پاسخ به این سؤال که چرا در گذشته این حواشی از طریق هیئت فوتبال استان قم پیگیری نشده است, گفت: قبلا این اتفاقات را پیگیری کرده بودیم و آنها به ما گفتند که دیگر تکرار نمی‌شود, اما دوباره رخ داد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار