اعلام رأی دیدار تیم‌های شهرداری ماهشهر و نساجی مازندران

رأی دیدار تیم‌های شهرداری ماهشهر و نساجی مازندران از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام شد.

و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، پس از بررسی تخلفات دیدار تیم‌های شهرداری ماهشهر و نساجی مازندران از سوی کمیته انضباطی، رأی این دیدار به شرح زیر اعلام شد:

۱-به دلیل تخلف تماشاگران تیم شهرداری ماهشهر، این تیم به استناد ماده ۷۹ آیین نامه انضباطی به برگزاری یک دیدار خانگی بدون حضور تماشاگران محروم شد و باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

۲-یاسین البوف از کادر فنی تیم شهرداری ماهشهر طبق بند ۴ ماده ۶۶ به مدت یک جلسه از همراهی تیم خود محروم و به پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.

۳-یعقوب فریسات از عوامل کادر فنی تیم شهرداری ماهشهر به دلیل تخلفاتش به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شده و به پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.

۴-هادی ایمانی بازیکن تیم شهرداری ماهشهر  نیز یک جلسه محرومیت تحمیل شده ناشی از دستور موقت به اجرا رسیده و می‌تواند تیمش را در بازی‌های آینده همراهی کند.

محرومیت‌های ردیف یک، دو و سه با احتساب محرومیت‌های ناشی از قرار دستور موقت است. بدین ترتیب از دستور موقت شماره ۳۴۳ مورخ یک مهر ماه ۹۶ رفع اثر می‌شود و این رأی در خصوص بند یک قابل تجدید نظر در کمیته استیناف بوده و بندهای ۲، ۳ و ۴ قطعی است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار