اردوی انتخابی تیم ملی اسلالوم و اسپرینت بانوان برگزار می‌شود

نخستین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی اسلالوم و اسپرینت بانوان برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک جوانان در دریاچه آزادی آغاز می‌شود.

و به نقل از سایت فدراسیون قایقرانی، نخستین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی اسلالوم و اسپرینت بانوان برای حضور  در مسابقات کسب سهمیه المپیک جوانان از فردا ۲۰ مهرماه در دریاچه آزادی آغاز می‌شود.

۲۱ قایقران به اولین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی اسلالوم و اسپرینت بانوان به منظور حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک جوانان دعوت شدند. این مرحله از اردو فردا ۲۰ مهرماه در دریاچه آزادی آغاز می‌شود و تا ۲۸ مهرماه در بخش کایاک و کانو ادامه پیدا خواهد کرد.

شقایق سیدیوسفی، مهدیه ریاضی، پریسا مقدم و روژان پیروزنیا مربیان این تیم هستند.

یاسمن رضا سلطانی، آتوسا خراطی، نازنین فرزانه، سارا موسوی، روژیا فیروزکار، مهلا شعبانلو و پریا شکوی از تهران، نگین جباریه و ملیکا سماکی از مازندران و یاسمن قمری از همدان در بخش کایاک و ستاره همایونفرد از اصفهان، ثنا عیوضی و سحر عشایری از آذربایجان شرقی، نیروانا اسدبیگی، زهرا مطهر، هدیه خیرآبادی، صبا سینایی، فاطیما کاظمی و مریم آبزن از تهران و گلشن رهیده و دنیا محمدی از کرمانشاه در بخش کانو کانادایی نفرات دعوت شده به این مرحله از اردو هستند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار