در گفت‌وگو با تسنیم

حق‌وردی: شکست دادن گسترش برای ما خیلی مهم است/ می‌خواهیم بازی به بازی جلو برویم

مدافع میانی تیم فوتبال پیکان تأکید کرد که پیروزی برابر گسترش فولاد برای این تیم بسیار حائز اهمیت است.

حجت حق‌وردی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره شرایط فعلی پیکان گفت: با اینکه بازی‌های لیگ برتر چند هفته تعطیل بود، اما تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. ما قبل از تعطیلی لیگ چهار برد پی‌درپی را به دست آوردیم و تلاش می‌کنیم تا این روند را ادامه دهیم. این درست است که در شروع لیگ نتایج خوبی نگرفتیم، ولی همه ما به آینده امیدوار بودیم.

مدافع میانی تیم فوتبال پیکان ادامه داد: پیکان در ابتدای بازی‌های لیگ برتر با مشکل هماهنگی بازیکنان مواجه بود. تیم ما چند بازیکن کلیدی‌اش را از دست داده بود و بازیکنان جانشین با دیگر بازیکنان هماهنگ نشده بودند. الان اما شرایط فرق کرده و خوشبختانه تیم ما به انسجام خوبی رسیده است.

وی در مورد دیدار تیمش برابر گسترش فولاد در هفته نهم لیگ برتر گفت: ما میزبان هستیم و باید از این شرایط نهایت استفاده را ببریم. الان شرایط تیم‌ها و اختلاف امتیازها طوری است که شکست دادن گسترش فولاد برای ما بسیار مهم است و این هفته باید حتماً سه امتیاز را بگیریم. ما در بازی‌های خانگی نتایج خوبی گرفته‌ایم و امیدوارم این بازی را هم با برد پشت سر بگذاریم.

حق‌وردی در پاسخ به این پرسش که هدف تیم فوتبال پیکان در فصل جاری چیست، تصریح کرد: فعلاً می‌خواهیم بازی به بازی جلو برویم و پیش‌بینی در مورد آینده امکان‌پذیر نیست. تمام هدف تیم پیکان این است که مقامی بهتر از پارسال به دست بیاورد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار