حرف زدن در مورد مشکلات چیزی را عوض نمی‌کند

هاشمی‌نسب: چرا تیم‌های ایرانی باید قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شوند؟

مدافع پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان اعتقاد دارد که تیم‌های ایرانی در مقطع زمانی فعلی توانایی دستیابی به عنوان قهرمانی آسیا را ندارند.

مهدی هاشمی‌نسب در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ضمن بیان این مطلب در خصوص انتخاب وینفرد شفر به‌عنوان سرمربی جدید استقلال اظهار داشت: این تصمیمی بود که مسئولان باشگاه گرفتند و طبیعتاً آنها دلایل خاص خودشان را برای این انتخاب داشتند. پیش‌بینی یا قضاوت در مورد عملکرد این مربی آلمانی از حالا زود است. مطمئناً زمان نشان خواهد داد که مسئولان استقلال انتخاب خوب داشته‌اند یا بد.

وی همچنین در مورد وضعیت پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و کم‌شدن شانس صعود این تیم به فینال این رقابت‌ها گفت: فوتبال ما از لحاظ امکانات و خیلی چیزهای دیگر نسبت به کشورهای عربی و کشورهای شرق آسیا عقب‌‌تر است. ما در خیلی چیزها نمی‌توانیم خودمان را با آنها مقایسه کنیم. شما می‌بینید که آنها هزینه‌هایی سرسام‌آور می‌کنند، ولی در فوتبال ایران مشکلات بسیار زیادی وجود دارد که حرف‌زدن در مورد آنها هیچ چیزی را عوض نمی‌کند.

مدافع پیشین استقلال و پرسپولیس همچنین تاکید کرد: تیم‌های عربی یا تیم‌های شرق آسیا ساختار مناسبی دارند و برنامه‌ریزی در این کشورها بسیار منظم است. ما در کشور خودمان می‌خواهیم با دعاهای مردم و اتفاقاتی که هر ۱۰۰ سال یک بار رخ می‌دهد دنبال موفقیت باشیم، ولی با این چیزها نمی‌توان موفق بود. واقعاً چرا باید تیم‌های ایرانی قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شوند؟! مگر ما از نظر امکانات و چیزهای دیگر قابل قیاس با کشورهای عربی یا کشورهای شرق آسیا هستیم که قهرمان شویم؟

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار