می‌دانم که چقدر خوب هستم

رُز: هر چقدر کلیولند به من روحیه بدهد، دو برابر آن سود می‌رسانم

گارد رأس تیم کلیولند کاوالیرز گفت: هر چقدر تیم به من روحیه بدهد تا شرایط ایده‌آلم را پیدا کنم، دو برابر به آن سود خواهم رساند.

، دِرک رُز، گارد رأس جدید تیم کلیولند کاوالیرز در ۹ سال ابتدایی حضورش در لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، ۱۱۷ میلیون دلار درآمد داشت و به سطح قابل توجهی از شهرت و اعتبار در لیگ رسید.

شرایط او بعد از پایان قراداد یک ساله‌اش با نیویورک نیکس کاملاً عوض شد و او به عنوان بازیکن آزاد با یک دهم دستمزدی که تا سال‌ قبل می‌گرفت، راهی کلیولند شد با این حال، درآمد او شاید افت کرده باشد اما انگیزه‌اش کم نشد.

رز می‌گوید: من اهمیت زیادی به پول‌های آنچنانی نمی‌دهم چون فکر می‌کنم پول‌هایم را به خوبی حفظ کرده‌ام. من در حال حاضر به دنبال این هستم که روحیه‌ام را از طریق بازی بسکتبال بهتر کنم. هر چقدر تیم به من روحیه بدهد تا شرایط ایده‌آل خود را پیدا کنم، دو برابر به تیم سود خواهم رساند.

او ادامه داد: من می‌دانم که چقدر خوب هستم و به نوعی می‌دانم که چقدر روی خودم شرط ببندم. من تمام زندگیم و هر آنچه دارم را روی خودم شرط می‌بندم. از مسئولان تیم می‌خواهم به من اعتماد کنند چون می‌دانم چقدر سختکوش هستم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار