فقط به خاطر مسافت طولانی تبریز ناراحتیم

کلانتری: احتمالاً مقابل تراکتورسازی از بازیکنان نیمکت‌نشین‌ استفاده می‌کنم/ ما و گل‌گهر فقط زیر توپ زدیم!

سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی گفت:‌ شرایط بازی ما مقابل گل‌گهر به نوعی بود که دو تیم فقط زیر توپ می‌زدند.

علی کلانتری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، درباره شکست ۲ بر یک تیمش مقابل گل‌گهر سیرجان، اظهار داشت: در این بازی شرایط به نحوی بود که از یک طرف ما می‌زدیم زیر توپ و از آن طرف هم حریف! در دقایق پایانی تیم گل‌گهر مدافعان خود را هم به جلو آورد و چون قد بازیکنان آنها بلندتر بود، موفق شدند بازی را به این شکل ببرند.

وی در مورد دلیل زیر توپ زدن دو تیم، تصریح کرد: کیفیت زمین چمن ورزشگاه و نوع بازی دو تیم باعث شد، بازی به این شکل پیش برود. حریف هم تقصیری نداشت و مجبور شد به این نحو بازی کند. تیم ما به این نوع بازی عادت نداشت و به همین دلیل هم شکست خوردیم. 

سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز در خصوص داوری این دیدار و اعتراض کادرفنی تیم گل‌گهر سیرجان، خاطرنشان کرد: داوری مشکل خاصی نداشت و کادرفنی گل‌گهر هم فقط به صحنه پنالتی تیم ما اعتراض داشت. به نظرم اجازه دهید فیلم بازی پخش شود تا بعد در مورد آن صحنه نظر دهیم. فکر می‌کنم داور اگر آن صحنه را پنالتی نمی‌گرفت باید به او ایراد می‌گرفتند،‌ نه الآن. پنالتی کاملاً واضح بود.

کلانتری در ادامه درباره قرعه‌کشی مسابقات جام حذفی و رویارویی تیم فجرسپاسی با تراکتورسازی،‌ گفت:‌ ما فقط به خاطر مسافت طولانی تبریز ناراحتیم. ما باید چهار روز پس از بازی در شیراز، در تبریز مقابل تراکتورسازی بازی کنیم. با هر تیمی روبه‌رو می‌شدیم، فرقی نمی‌کرد، اما این زمان کم و مسافت زیاد برای ما مشکل‌ساز خواهد شد. در هر صورت باید بازیکنان را مدیریت کنیم تا مصدومیتی برای آنها ایجاد نشود. ضمن اینکه باید شرایط تیمم را بررسی کنم و به احتمال خیلی زیاد مقابل تراکتورسازی با بازیکنانی که کمتر به آنها فرصت بازی در لیگ رسیده است،‌ بازی می‌کنیم. 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار