برگزاری هفتمین اردوی تیم ملی وزنه‌برداری معلولان

دبیر انجمن وزنه‌برداری جانبازان و معلولین از آغاز دور جدید تمرینات تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان خبر داد.

به گزار و به نقل از سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، سید محمدرضا میرشفیعی در این باره گفت: پس از وقفه‌ای که به دلیل لغو اعزام تیم ملی به مسابقات قهرمانی جهان رخ داد، دور جدید تمرینات ملی پوشان از ۲۹ مهر ماه آغاز می‌شود و پس از این اردو، که هفتمین اردوی تیم ملی نیز هست، یک مرحله دیگر اردو در نظر داریم که متصل به اعزام خواهد بود.

میرشفیعی خاطر نشان کرد: به دلیل فاصله کوتاهی که مسابقات قهرمانی جهان با رقابت‌های پاراآسیایی جوانان دارد، تصمیم بر این شد که تیم جوانان در مکزیک حضور نداشته باشد و در بازی‌های امارات شرکت کند، اما یک نماینده از تیم جوانان به نام محسن بختیار هم در رقابت‌های مکزیک و هم در امارات شرکت خواهد داشت.

دبیر انجمن وزنه برداری افزود: پیش از لغو مسابقات جهانی به دلیل وقوع زلزله، مقرر بود بختیار در رقابت‌های قهرمانی جهان هم در بخش جوانان و هم در بخش بزرگسالان برای تیم ملی کشورمان وزنه بزند و چون شرایط مطلوبی از نظر رکوردی دارد و می‌تواند در بازی های پاراآسیایی جوانان نیز به عنوان خوبی برسد، در هر دو رویداد حضور پیدا می‌کند.

وی گفت: تیم ملی با افزوده شدن ۲ ملی پوش دیگر تمرینات خود را آغاز می‌کند و اگرچه بین تمرینات وقفه ایجاد شد اما ملی پوشان به صورت شخصی و با برنامه هایی که داشتند، روند تمرینات را در شهرهای خود ادامه دادند و هم اکنون شرایط خوبی دارند.

مانی دهباشی، روحاله رستمی، نادر مرادی، علی حسینی، مجید فزرین، سید حامد صلحیپور، علی صادقزاده (تهران)، سامان رضی، محسن بختیار (گیلان)، امیر جعفری، یوسف یوسفی (البرز)،  صمد عباسی (کرمانشاه)، منصور پورمیرزایی(کرمان)، سیامند رحمان (آذربایجانغربی)، ملی‌پوشان دعوت شده به این تمرینات هستند که ۲۸ مهر ماه وارد محل برگزاری اردو خواهند شد.

علی اصغر رواسی، سرمربی تیم ملی با همراهی علی فخرآور و جواد رازی، مربیان تیم ملی بر تمرینات نظارت دارد و سرپرستی این اردو که از ۲۹ مهر تا ۷ آبان در تهران برگزار می‌شود، بر عهده احمد شکری است.

رقابت‌های وزنه برداری معلولین قهرمانی جهان از ۶ تا ۱۶ آذر ماه در مکزیکوسیتی برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار