خوشحالم که همه چیز ختم به خیر شد

مسی: ناعادلانه بود اگر به جام جهانی نمی‌رسیدیم

کاپیتان تیم ملی آرژانتین پس از تحریم یک ساله رسانه‌ها، دوباره با آنها صحبت کرد و صعود تیمش به جام جهانی را حق این تیم دانست.

، تیم ملی آرژانتین بامداد امروز (چهارشنبه) در آخرین دور از مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، با نتیجه ۳ بر یک بر میزبانش اکوادور غلبه کرد و با توجه به نتایجی که در دیگر دیدارهای این منطقه رقم خورد، توانست به عنوان تیم سوم جدول، مستقیماً به جام جهانی صعود کند. این در حالی بود که شکست یا تساوی در این بازی می‌توانست به حضور‌های متوالی آلبی‌سلسته از سال ۱۹۷۰ پایان دهد.

آرژانتینی‌ها در این بازی متحمل شوک زود هنگامی شدند زمانی که دروازه‌شان در دقیقه نخست باز شد، هر چند لیونل مسی با هت‌تریکش در این بازی آلبی‌سلسته را نجات داد.

مسی که از یک سال پیش به دلیل تحریم رسانه‌های از سوی بازیکنان تیم ملی آرژانتین (در پی انتقادات شدید رسانه‌ها از عملکرد آنها در کوپا آمه‌ریکا و انتخابی جام جهانی) با هیچ رسانه‌ای در کشورش صحبت نکرده بود، بعد از پیروزی آلبی‌سلسته با رسانه‌های کشورش هم آشتی کرد.

ستاره خط حمله بارسلونا پس از مسابقه گفت: با توجه به تمام کارهایی که در مرحله انتخابی انجام داده بودیم، انصاف نبود که ما به جام جهانی صعود نکنیم. این گروه از بازیکنان لایق حضور در جام جهانی بودند.

مسی با ابراز نارضایتی از شروع ضعیف هم‌تیمی‌هایش در بازی برابر اکوادور ادامه داد: ما در این بازی کار را برای خودمان سخت‌تر کردیم چون شروع‌مان ضعیف بود. انجام یک بازی با شرایطی که ما داشتیم آن هم در حالی که در دقیقه نخست گل خورده‌اید کار آسانی نیست اما خوشبختانه همه چیز ختم به خیر شد.

کاپیتان تیم ملی آرژانتین در پایان از رسانه‌های کشور خواست که به او و هم‌تیمی‌هایش برای ساختن تیمی متحد و یکپارچه که شانس کسب موفقیت در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را داشته باشد کمک کنند.

او اظهار داشت: حفظ اتحاد برای اینکه تیم ملی موفق باشد بسیار مهم است. وقتی همگی دست به دست هم دهیم، کار‌ها آسان‌تر می‌شوند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار