در گفت‌وگو با تسنیم

فرهمند: بازیکنان آینده سازان در شوک هستند/ کسی به فکرمان نیست

هافبک هجومی تیم فوتبال آینده سازان گفت: انحلال تیم آینده سازان خبر بسیار تلخی بود و همه بازیکنان در شوک هستند.

الهام فرهمند در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی اظهار داشت: همگی در شوک هستیم. پذیرفتن این که دیگر تیمی برای بازی کردن نداریم برای‌مان بسیار سخت است. البته سال گذشته نیز مشکلات مالی داشتیم اما با این وجود تیم را حفظ کردند. بازیکنان با غیرت بازی کردند و عنوان قهرمانی را برای استان اصفهان به دست آوردند.

وی افزود: برایم جای سوال است که در این استان صنعتی یک حامی مالی حاضر نیست پا پیش بگذارد و برای تیمی که عنوان قهرمانی را به دست آورده سرمایه گذاری کند؟! این در حالی است که این تیم ۸ بازیکن در تیم ملی بزرگسالان و ۴ بازیکن در تیم ملی جوانان داشت.

هافبک هجومی تیم آینده سازان ادامه داد: سال گذشته قهرمان شدیم. اما شادی قهرمانی ما یک ساعت طول کشید. خیلی زحمت کشیدیم. بازیکنان با تمام وجود تمرین می‌کردند و به هر سختی بود عازم مسابقات شدیم. اگرچه در آن زمان هم وقتی می‌خواستیم به مسابقات اعزام شویم تا زمانی که سوار اتوبوس شویم این دل نگرانی را داشتیم که آیا به مسابقات می‌رویم یا نه؟

فرهمند یادآور شد: برای بقای این تیم در فصل جاری به شخصه با افراد زیادی صحبت کردم، از استاندار تا اعضای شورای شهر اما به راه به جایی نبردم. در نهایت نیز این تیم را به مرز انحلال رساندند. خیلی خبر بدی را شنیدم. در همین فوتبال برای جابه جایی یک بازیکن در تیم مردان حاضرند بیش از یک میلیارد هزینه شود.

وی گفت: انتظار نداشتیم میلیاردها تومان برای تیم بانوان خرج کنند. چندصد میلیون برای کل تیم دریک فصل هم کفایت می‌کرد. اما افسوس که پولی نبود.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار