۶ تیم دسته اولی می‌توانند در لیگ برتر بازی کنند

بگوویچ:‌ صعود تنها ۲ تیم به لیگ برتر ناعادلانه است/ با قرعه سختی مواجه شده‌ایم

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان اعتقاد دارد تصمیم سازمان لیگ مبنی بر صعود تنها دو تیم در پایان فصل از لیگ دسته اول به لیگ برتر عادلانه نبوده است.

وینگو بگوویچ در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، درباره دیدار تیم گل‌گهر سیرجان مقابل فجرسپاسی شیراز در هفته هشتم لیگ دسته اول فوتبال، اظهار داشت:‌ بازی سختی مقابل فجر خواهیم داشت. به طور کلی تمام بازی‌ها در لیگ دسته اول سخت شده است. ضمن اینکه ما در قرعه‌کشی هم با بدشانسی مواجه شدیم و در هفته‌های ابتدایی باید به مصاف تیم‌های قدرتمند برویم.

وی ادامه داد:‌ ما در این چند هفته پنج الی شش بازیکن‌ اصلی خود را در اختیار نداشتیم،‌ اما با این حال با تمام موجودی‌مان به شیراز سفر می‌کنیم و به پیروزی در این مسابقه امیدواریم. 

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر در مورد تغییر نکردن سهمیه صعود تیم‌های لیگ دسته اولی به لیگ برتر، تصریح کرد: این اتفاق تصمیم جالب و خوبی نبود. در لیگ دسته اول ۱۸ تیم وجود دارد و سطح مسابقات بسیار بالاست. به نظرم در این فصل شش تیم دسته اولی حتی می‌توانند در لیگ برتر بازی کنند و چیزی از آن تیم‌ها کمتر نیستند. همان‌طور که گفتم در نظر گرفتن دو سهمیه برای صعود تیم‌های لیگ دسته اولی به لیگ برتر، تصمیم عادلانه‌ای نبوده و نیست.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار