همه چک‌های بچه‌ها پاس شده است

منوچهری: تمام مشکلات نفت برای حضور در لیگ قهرمانان حل شده است/ در نیم‌فصل بازیکن خارجی می‌گیریم

سرپرست تیم فوتبال نفت تهران از حل مشکلات این تیم برای گرفتن مجوز حرفه‌ای و حضور در لیگ قهرمانان آسیا خبر داد.

حمید منوچهری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره آخرین وضعیت تیم نفت طلاییه پیش از دیدار مقابل صنعت نفت آبادان، اظهار داشت: تقریباً نزدیک یک هفته‌ای می‌شود که تمرینات‌مان در دو نوبت با حضور حمید درخشان انجام می‌شود. خدا را شکر شرایط خیلی خوبی داریم و آماده دیدار مقابل صنعت نفت آبادان می‌شویم. تمرینات‌مان فعلاً در ورزشگاه خیریه عمل برگزار می‌شود، اما از شنبه هفته آینده به ورزشگاه تهرانسر می‌رویم و تا پایان فصل تمرینات‌مان را در آنجا برگزار می‌کنیم.

وی با اشاره به مشکلات مالی تیم نفت طلاییه، خاطرنشان کرد: از لحاظ مالی ما تا الان مشکلی نداشته‌ایم. همه چک‌های بچه‌ها پاس شده است و از این به بعد هم همین طور خواهد بود. بچه‌ها باانگیزه کار می‌کنند. ما نفرات خوبی داریم که امیدواریم نتایج خوبی بگیریم.

سرپرست تیم نفت تهران در مورد وضعیت کادر فنی این تیم و حضور حمید درخشان، گفت: در رأس کادر فنی ما حمید درخشان است که یکی از مربیان خوب کشور به حساب می‌آید. نیما نکیسا هم به‌عنوان دستیار در کنار درخشان حضور دارد. ما خیلی راحت با هم کار می‌کنیم و مشکلی با یکدیگر نداریم.

منوچهری از حل مشکلات باشگاه نفت طلاییه برای گرفتن مجوز حرفه‌ای و حضور در لیگ قهرمانان آسیا خبر داد و یادآور شد: مشکلات ما حل شده و نامه‌ای هم هست که آقای جهانیان آن را دوشنبه امضا می‌کند. همه مشکلات باشگاه برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا برطرف شده است و هیچ مشکلی برای حضور در این رقابت‌ها نداریم. روز گذشته (شنبه) آخرین فرصت برای حل مشکلات بود و ما هم همه مشکلات‌مان را حل کردیم.

وی راجع‌به‌ احتمال وجود جابه‌جایی‌ها در تیم نفت طلاییه، تصریح کرد: فکر می‌کنم برای نیم‌فصل چند جابه‌جایی داشته باشیم. تغییر و تحولاتی خواهیم داشت تا بتوانیم برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا قوی‌تر شویم. البته لیست‌مان پر است، اما برای بازیکن آزاد جا داریم. در نیم‌فصل دو سه تغییر خواهیم داشت که یکی از آنها بازیکن خارجی خواهد بود. نظر آقای درخشان هم همین است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار