فتحی: آن زمان در استقلال دنبال آددموس بودیم

تکذیب اظهارات واعظ آشتیانی درباره وینفرد شفر!

مدیرعامل سابق تیم های عقاب و بهمن اعلام کرد در زمان مدیریت امیررضا واعظ آشتیانی هیچ صحبتی برای حضور وینفرد شفر در استقلال مطرح نبوده است.

به گزارش "ورزش‌سه"، امیرحسین فتحی یکی از مدیران باسابقه فوتبال محسوب می شود که سال ها در سمت های مختلف مثل مدیرعاملی باشگاه های بهمن و عقاب، ریاست کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و ... فعالیت کرده است.


فتحی که در دوران مدیریت واعظ آشتیانی نیز به عنوان معاون حقوقی فعالیت می کرد، در واکنش به صحبت های این مدیر مبنی بر اینکه یک دلال دوبی نشین در آن زمان هم قصد آوردن شفر را داشته است، به خبرنگار "توپ" گفت: «من یادم نمی آید که در آن دوره شفر به ما معرفی شده باشد و یا به عنوان گزینه روی حضور او فکر کرده باشیم. آن زمان شفر سرمربی الاهلی بود و وقتی یک مربی تیم دارد، نمی شود با او مذاکره ای انجام داد. اتفاقا به یاد دارم که مربیان خارجی دیگری مطرح بود اما هرگز درباره شفر بحثی نداشتیم.»


وی ادامه داد: «در دوران مدیریت واعظ آشتیانی ما بحث یک مربی هلندی به نام آددموس را داشتیم. اتفاقا بنده به عنوان مسئولیتی که داشتم، پیگیر حضور این مربی هم شدم اما تاکید می کنم هرگز بحث شفر مطرح نشد.»


مدیرعامل سابق باشگاه های بهمن و عقاب با اشاره به حضور شفر در استقلال عنوان کرد: «شفر در فوتبال روز دنیا مربی کوچکی نیست. قطعا مربی که در ۳ تیم ملی و تیم های بزرگ آلمان فعالیت کرده، مربی بزرگی است. مربیگری در آلمان راحت و مثل ایران نیست. وقتی هدایت مونشن گلادباخ به او داده شده، حتم بدانید که مربی بزرگی بوده است. کشورهای حوزه خلیج فارس هم به راحتی مربی انتخاب نمی کنند. آنها با علم شفر را به کشورشان بردند و قطعا مطالعه داشتند تا به موفقیت برسند.»


فتحی در پایان افزود: «شفر رزومه قابل قبولی دارد. بی تردید وزارت ورزش به دنبال جذب مربیان خوب و توانمند برای سرخابی ها است. حضور شفر نیز در همین راستا انجام شده است؛ من شک ندارم با حضور وی تغییرات مثبتی در استقلال انجام می شود و انشاءالله این تیم به سرمنزل مقصود می رسد.»

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار