مسابقات بدون حضور تماشاگران تیم میهمان انجام خواهد شد

مشحون: خوراک برخی تیم‌ها، تعرض به آرامش بازی‌هاست/ امسال به شدت برخورد می‌کنیم

رئیس فدراسیون بسکتبال گفت: برخی تیم ها نشان دادند که خوراک‌شان، تعرض به آرامش بازی هاست ولی امسال اتفاقات سال قبل نخواهد افتاد و با جرایم سنگین به شدت با آنها برخورد می‌کنیم.

، محمود مشحون، در حاشیه مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر بسکتبال اظهار داشت: لیگ برتر فصل جاری با حضور ۹ تیم انجام خواهد شد و ما می‌خواهیم هر ۹ تیم در حد قهرمان در لیگ ظاهر شده و تیم‌ها به هر قیمتی برنده نشوند.

وی ادامه داد: در لیگ سال قبل، برخی تیم‌ها نشان دادند که خوراک‌شان، تعرض به آرامش بازی‌هاست ولی امسال اتفاقات سال قبل نخواهد افتاد و با جرایم سنگین به شدت با آنها برخورد می‌کنیم. به همه ثابت شده که از تعرض به داور، نتیجه‌ای گرفته نشده است. ما بسکتبالی روان و با شخصیت می‌خواهیم. فدراسیون بسکتبال با هیچ شخص و تیمی عناد ندارد.

مشحون در ادامه در مورد تماشاگران حاضر در سالن گفت: طبق رأی‌گیری انجام شده که به تصویب نمایندگان تیم‌ها هم رسید، هیچ تماشاگر میهمانی حق ورود به سالن تیم میزبان را ندارد و بازی‌ها بدون حضور تماشاگران تیم میهمان انجام خواهد شد.

رئیس فدراسیون بسکتبال گفت: سال گذشته، شاهد این بودیم که از حلقه‌ها و توپ‌های غیر استاندارد به صورت تعمدی استفاده شده بود. متاسفانه نمایندگان فدراسیون در سال گذشته، وظایف خود را به خوبی انجام ندادند و ما هر ضربه‌ای که خوردیم از ناظران‌مان خوردیم. آنها همه حقیقت را به ما منتقل نکردند، البته همه گناهان را نباید گردن ناظران انداخت.

او ادامه داد: در فصل جاری به محض مشاهده هرگونه اهانتی از سوی تماشاگران، بازی قطع و با خاطیان برخورد خواهد شد.

مشحون به پخش تلویزیونی لیگ برتر نیز اشاره کرد: قسمتی از تقصیر عدم پخش تلویزیونی مسابقات به گردن من است چون توان اجرایی لازم را نداشتیم. از همه تیم‌ها می‌خواهم به این قضیه رسیدگی کنند. بسکتبال مظلوم واقع شده ولی من اهل اعتراض و التماس نیستم.

وی در پایان تصریح کرد: تنها یک تیم هنوز مبلغ ورودیه لیگ را پرداخت نکرده است. از مسئولان این تیم می‌خواهم تا پایان هفته، ورودیه خود را به حساب فرداسیون واریز کنند و نماینده مجلس و سایر دوستان را سراغ من نفرستند. تنها موردی که وزارت ورزش در آن به من اعتراض کرده این بوده که چرا پول وزارت ورزش را خرج لیگ می‌کنم. ما هنوز ۳۰۰ میلیون تومان بابت حق داوری به داوران خود بدهکاریم.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار