ماندزوکیچ ماند، بروزوویچ اردوی کروات‌ها را ترک کرد

با مصدومیت دو مهره کلیدی تیم ملی کرواسی، کار این تیم برای صعود به جام جهانی ۲۰۱۷۸ سخت‌تر شد.

، مشکلات تیم ملی کرواسی برای صعود به جام جهانی با مصدومیت دو مهره کلیدی این تیم در شب تساوی یک بر یک برابر فنلاند مضاعف شد.

کروات‌ها در حالی که با پیروزی در این بازی شانس صعود مستقیم به جام جهانی داشتند به تساوی خانگی بسنده کردند تا ایسلندی که ترکیه را خارج از خانه قاطعانه شکست داده بود صدرنشین شود. با توجه به اینکه ایسلندی‌ها در بازی‌‌ آخرشان میزبان کوزووی قعرنشین هستند، بعید به نظر می‌رسد که کرواسی بتواند صدر جدول را از چنگ این تیم درآورد.

علاوه بر دو امتیاز بازی، کروات‌ها دو بازیکن کلیدی‌شان را هم از دست دادند که وضعیتی یکی از آنها ظاهراً بدتر است.

این دو بازیکن مارسلو بروزوویچ هافبک اینتر و ماریو ماندزوکیچ، مهاجم یوونتوس هستند که هر دو لنگان‌لنگان میدان را ترک کردند.

طبق بیانیه‌ای که سایت فدراسیون فوتبال کرواسی منتشر کرده است، مصدومیت عضلانی بروزوویچ در حدی است که او را مجبور به بازگشت به ایتالیا می‌کند و به این ترتیب این بازیکن بازی دوشنبه شب تیمش برابر اوکراین در کیف را از دست داد.

در همین حال با وجود ابراز نگران آنته کاکیچ سرمربی کروات‌ها از احتمال شدید بودن مصدومیت قوزک پای ماندزوکیچ، مهاجم یوونتوس در اردوی تیم ملی کرواسی باقی مانده است. گفته می‌شود که ماندزوکیچ زودتر به کیف سفر می‌کند تا در آنجا تحت مداوا قرار بگیرد ومشخص شود آیا شانسی برای بازی برابر اوکراین دارد یا نه.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار