احتمال جدایی توران از بارسلونا در ماه ژانویه

هافبک ترکیه‌ای تیم ملی فوتبال ترکیه احتمالاً در پنجره نقل و انتقالات زمستانی از بارسا جدا خواهد شد.

، آردا توران که روزهای خوبی از دوران حرفه‌ای خود را سپری نمی‌کند، در برنامه‌های ارنستو والورده جایی ندارد، از این رو ممکن است در پنجره نقل و انتقالات زمستانی پیش‌رو از بارسلونا جدا و به گالاتاسرای بازگردد. هافبک تیم ملی فوتبال ترکیه در سال ۲۰۱۱ از گالاتاسرای به اتلتیکو مادرید پیوست و پس از درخشش در این تیم به بارسلونل ملحق شد.

توران ۳۰ ساله می‌داند که برای احیای دوران حرفه‌ای‌اش نیاز به بازی کردن مرتب دارد، از این‌رو با مدیر برنامه‌های خود نشستی داشته تا در خصوص آینده‌اش تصمیم‌گیری کنند. دورسان اوزبک، رئیس باشگاه گالاتاسرای پیش از این از علاقه خود برای بازگرداندن آردا توران به این تیم سخن گفته بود.

اگر گالاتاسرای موفق شود با بارسلونا بر سر جذب توران به توافق برسد، کاپیتان تیم ملی ترکیه به این تیم می‌پیوندد و احتمالاً به دوران حرفه‌ای‌اش با شیرهای استانبول پایان خواهد داد. بر اساس گزارش‌ها مدیر برنامه‌های توران با چند باشگاه دیگر نیز در حال مذاکره است، هرچند اسم این باشگاه‌ها مشخص نیست.

آردا که در مجموع دو فصل گذشته در ۵۵ بازی از رقابت‌های مختلف برای آبی‌واناری‌ها به میدان رفته و ۱۵ گل به ثمر رسانده است، این فصل هنوز نتوانسته برای بارسلونا بازی کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار