در گفت‌و‌گو با تسنیم

ترابیان: برگزاری تورنمنت اصفهان قطعی است/ برنامه مسابقات را از قبل به سازمان لیگ اعلام کرده‌ایم

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال تأکید کرد برگزاری تورنمنت چهار جانبه فوتسال در اصفهان قطعی است.

عباس ترابیان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، درباره برگزاری تورنمنت چهارجانبه اصفهان بین تیم‌های ایران،‌ روسیه، آرژانتین و قزاقستان،‌ اظهار داشت:‌ برگزاری این تورنمنت قطعی است و فقط اکنون منتظر نظر کمیته بازاریابی فدراسیون هستیم تا تأییدیه نهایی را در مورد اسپانسر مسابقات دریافت کنیم. به محض اینکه این تأییدیه را بگیریم، دعوت‌نامه حضور در مسابقات را به این سه کشور ارسال خواهیم کرد.

وی ادامه داد: این مسابقات از تاریخ ۱۲ تا ۱۶ آذرماه برگزار خواهد شد و اکنون فقط بحث اسپانسر رقابت‌ها باقی مانده است که در صورت برطرف شدن آن، روز دوشنبه دعوت‌نامه را به این کشورها ارسال خواهیم کرد.

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال درباره اینکه «آیا برگزاری این تورنمنت با برنامه لیگ برتر فوتسال تداخل ندارد؟»، تصریح کرد: خیر، ما از قبل برنامه این مسابقات را به سازمان لیگ اعلام و آن را در برنامه‌ریزی لیگ برتر هم لحاظ کرده‌ایم. قطعاً مشکلی از این بابت وجود ندارد.

ترابیان در پاسخ به این پرسش که «برگزاری این مسابقات در اصفهان قطعی است یا امکان دارد مکان میزبانی تغییر کند؟»، خاطرنشان کرد: طبق برنامه قرار است اصفهان میزبان این تورنمنت باشد، اما خودم باید به این شهر سفر کنم و با رئیس هیئت فوتبال و مسئولان استان اصفهان دیدار کنم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار